Dziecko i Figura

Główna

Nie żyje gwiazda „Dzień Dobry TVN”. Jej słowa poruszały do łez…

gwiazda

Nie żyje Zuzanna Celmer. Znana psycholog i licencjonowana psychoterapeutka. Miała 80 lat.

Kim była Zuzanna Celmer?

Zuzanna Celmer to jedna z najbardziej cenionych psycholog w Polsce. Zajmowała się głównie terapią małżeńską i rodzinną. Celmer wielokrotnie występowała w programach telewizyjnych, w których dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo często była zapraszana m.in. na kanapę „Dzień Dobry TVN”.

Pisała książki

Celmer pisała też książki. Łącznie była autorką aż ośmiu publikacji o tematyce małżeńskiej, społecznej i rodzinnej. Trzy z nich zostały nawet przetłumaczone na języki obce.

Czytaj też: Nie żyje znany REŻYSER! Był twórcą największych polskich produkcji…

gwiazda

IG

Kwintesencja idealnego związku

Celmer dawała ludziom wiele cennych rad dotyczących życia i związków. Jeden z jej najsłynniejszych cytatów brzmiał:

„Aby stworzyć udany związek, należy spełnić tylko dwa podstawowe warunki: znaleźć odpowiedniego partnera oraz być odpowiednim partnerem” – mówiła za życia Celmer.

„W związku trzeba codziennie coś dokładać. Drobne iskierki serdeczności podsycają płomień uczuć. Wystarczy, że przechodząc obok, przytulisz tę drugą osobę. Że zapytasz, czy by się nie napiła herbaty i jej tę herbatę zrobisz. Ocieplisz głos, jak rozmawiasz przez telefon. Takie proste gesty pokazujące, że ona lub on jest dla ciebie kimś wyjątkowym” – mówiła.

Celmer zmarła 1 marca 2020 roku w wieku 80 lat. Informację o jej śmierci potwierdził na Facebooku jej mąż, Andrzej Zieliński.

„Zuzanna, moja żona, nie żyje. Marła w niedzielę późnym wieczorem” – napisał.

Czytaj też: Michał Baryza jest załamany. Zmarła jego…

gwiazda

IG

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Pixabay, Instagram


  
Wyżej