Tak wygląda REANIMACJA pacjenta UMIERAJĄCEGO na COVID-19! (Wideo tylko dla osób o mocnych nerwach!)

Koronawirus może mieć naprawdę ciężki przebieg – zwłaszcza u pacjentów, którzy mają choroby współistniejące. Zobaczcie, jak wygląda reanimacja pacjenta umierającego na COVID-19!

Wstrząsające nagranie

W sieci pojawiło się przerażające wideo, na którym widzimy reanimację pacjenta umierającego na COVID-19. Procedury wyglądają naprawdę strasznie. Na filmiku widzimy, jak lekarze z chińskiego Wuhan robią wszystko, co w ich mocy, żeby uratować żegnającego się z życiem pacjenta…

Czytaj też: Bill Gates WIE COŚ o szczepionce przeciw COVID-19! Ujawnił SZOKUJĄCĄ informację!

Szok to mało powiedziane

Zespół specjalnie wyselekcjonowanego personelu medycznego leczącego krytycznie chorych pacjentów z COVID-19, każdego dnia ściga się z czasem. Lu Zhijie, to lekarz wojskowy, który jest jednym z członków zespołu. Pewnego dnia Lu i jego kolega, którzy dyżurowali w Szpitalu Zdrowia Matki i Dziecka w Hubei, przeprowadzili awaryjną intubację u krytycznie chorego pacjenta, którego stan nagle się pogorszył. Przeprowadzenie zabiegu w bardzo krótkim czasie, wymaga dużej staranności, umiejętności i uwagi. Sprawę pogarsza fakt, że pacjenci cierpiący na niedotlenienie mają skłonność do nagłego zatrzymania akcji serca.

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

U samego źródła infekcji

Podczas wykonywania procedury, lekarze byli bardzo blisko źródła infekcji i musieli bardzo uważać, żeby się nie zarazić. Po podaniu epinefryny i udanej intubacji, bicie serca pacjenta nagle wróciło do normy.

Mężczyzna przeżył i był bardzo wdzięczny lekarzom za uratowanie mu życia.

Źródło: YouTube

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze