TE kolory przyniosą Ci szczęście w 2021 roku! Noś je przy sobie!

Te kolory przyniosą ci szczęście w 2021 roku! Musisz tylko nosić przy sobie rzeczy w tych barwach! Jakich? Sprawdzisz to tylko na dzieckoifigura.pl!

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Zielony. Ten kolor będzie gwarantował ci przypływ gotówki i szczęście w interesach. Dzięki niemu zarobisz sporo pieniędzy!

Zobacz także: Sylwia Szostak chwali się figurą! TAKIEGO ciała zazdrości jej KAŻDY!

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Czerwony. Ta barwa przyniesie ci szczęście w miłości. Dzięki niej poznasz nowego partnera lub umocnisz swój związek.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Purpurowy. Ten kolor zagwarantuje ci powodzenie w pracy. Awansujesz lub rozpoczniesz pracę w zupełnie nowej firmie i z zupełnie inną pensją. Oczywiście wyższą!

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Żółty. Uchroni cię przed… zdradą! Na horyzoncie będzie wiele pokus, ale dzięki promieniowaniu tego koloru oprzesz się wszystkim!

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Pomarańczowy. Ten kolor to gwarancja udanego życia towarzyskiego. Dzięki niemu cały rok będzie pełny dobrej zabawy i głośnych imprez!

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Amarantowy. Zapewni Ci szczęście w grach losowych. Wygrasz sporą gotówkę, którą będziesz mógł wydać na własne przyjemności!

Fot. Pixabay

Waga (23 września – 22 października)

Czarny. Nie bój się! Ten kolor wcale nie przyniesie ci nieszczęścia! Będzie odbijał od siebie wszelkie Twoje problemy! Będziesz niebywałym szczęściarzem!

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Biały. To będzie barwa, dzięki której rozwiniesz swoje talenty. Jeśli np. grasz na instrumencie, zrobisz w tym roku wielkie postępy!

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Niebieski. Ten kolor przyciągnie do Ciebie… podróże! Będziesz wyjeżdżać, prywatnie i służbowo. Zwiedzisz wiele miejsc! Zazdrościmy!

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Fioletowy. To gwarancja szczęścia w życiu. I to na wszelkich płaszczyznach. Ominą Cię wszelkie złe rzeczy! Będziesz jak w czepku urodzony!

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Oliwkowy. Ten kolor przyniesie ci dużo relaksu! Dzięki niemu znajdziesz więcej czasu na odpoczynek! Zmienisz życiowe priorytety!

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Kremowy. Noś ten kolor przy sobie, a… „powiększysz” rodzinę! Niekoniecznie musi to być potomek. Być może spotkasz się z dawno niewidzianymi krewnymi.

Zobacz także: TE filmy podniosą temperaturę w Twoim ŁÓŻKU! Sprawdź, co oglądać z partnerem!

Fot. Pixabay

Komentarze

Komentarze