Tego NIKT się nie spodziewał! To wydarzyło się w „Twoja Twarz brzmi znajomo”!

W kolejny, szóstym już odcinku programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, byliśmy świadkami kolejnych niezwykłych metamorfoz, które zaskoczyły nie tylko publiczność, ale też jury popularnego show. Kto wcielił się w kogo? Kto wygrał 10 tys. zł. na cele charytatywne? Przekonajcie się.

Tarzan boy

Show rozpoczął Robert Koszucki. Aktor „Na dobre i na złe” wcielił się w Krzysztofa Rutkowskiego, czyli Tarzan Boya w piosence „Tarzan”.

„To jest absolutna bomba na początek” – powiedziała uradowana Katarzyna Skrzynecka.

Lisowska jako… zadziorny raper

Kolejnym występem był występ Eweliny Lisowskiej, która wcieliła się w popularnego rapera Wiz Khalifę. Mistrzowsko zaśpiewała jego utwór „Black And Yellow”.

„Cały czas myślałem o tobie, że jesteś zbyt filigranową istotą a to nieprawda, bo masz taki power w sobie, że oszukałem sam siebie na twoim występie” – podsumował występ Paweł Królikowski.

Cleo

Trzeci występ należał do Kasi Ptasińskiej.Aktorka wcieliła się na scenie w Cleo i zaśpiewała jej hit „Za krokiem krok”.

„Byłaś po prostu zachwycająca, byłaś urocza. I to, że trzymałaś barwę głosu przy tak skomplikowanej inscenizacji i choreografii to jest piątka z dwoma plusami. Właściwie teraz to szóstka” – powiedział zachwycony Kacper Kuszewski.

Turnau

Łukasz Zagrobelny wcielił się w Grzegorza Turnaua. Zaśpiewał jego słynny utwór „Bracka”. Występ do obejrzenia poniżej.

„Łukasz, byłeś równie kultowy, magiczny, cudowny, jak sam Grzegorz Turnau. Bardzo ci gratuluję” – powiedziała Kasia Skrzynecka.

Radio Ga Ga

Na scenie nie zabrakło też… Freddiego Mercury’ego, w którego wcielił się Adam Strycharczuk. Zaśpiewał utwór „Radio Ga Ga”. Występ do obejrzenia poniżej.

„Widać było, że sprawia ci to ogromną radość i dlatego też nam sprawiło to taką radość (…). Był to znakomity występ, który przysporzył nam wiele radości” – powiedziała Małgorzata Walewska.

Stop!

Ewelina Ruckgaber wcieliła się w Sam Brown i zaśpiewała utwór „Stop!”.

„Przepięknie wykonane i właśnie dzięki temu wszystkiemu, co się w tobie dzieje, byłaś prawdziwa w tym utworze. Gratuluję ci bardzo serdecznie” – podsumowała Małgorzata Walewska.

Celina

Emilia Komarnicka – Klynstra przeistoczyła się w Kazika Staszewskiego i zaśpiewała „Celinę”.

„Uchwyciłaś idealnie równowagę. Ile jej trzeba dać, żeby była melina a ile żeby była Celina” –podsumował występ Kacper Kuszewski

Trojanowska

Jeremi Sikorski przeistoczył się w Izabelę Trojanowską i zaśpiewał „Pieśń o cegle”.

„Gratuluję przekazania aktorskiego, tego co było najistotniejsze w piosence” – powiedziała obecna w studio Izabela Trojanowska.

Kto wygrał?

Po oddaniu głosów przez jurorów pierwsze miejsce zajmował Łukasz Zagrobelny. Drugie – Emilia Komarnicka – Klynstra a trzecie – Jeremi Sikorski. Decyzją uczestników, szósty odcinek wygrał Jeremi Sikorski. Nagrodę – czek na 10 tysięcy złotych – przekazał Fundacji K.I.D.S.

Co za tydzień?

W kolejnym odcinku show czekają nas kolejne niesamowite przemiany.

Kto wcieli się w kogo?

Robert Koszucki – Franek Kimono, Ewelina Ruckgaber – Scooter, Ewelina Lisowska – Mirelle Mathieu, Kasia Ptasińska – Lady Gaga, Adam Strycharczuk – Brian Johnson, AC/DC, Emilia Komranicka – Klynstra – Michael Jackson, Łukasz Zagrobelny – Bonnie Tyler, Jeremi Sikorski – Justin Timberlake.

Czytaj też: Smutne wyznanie ZNANEJ PIOSENKARKI! „Zaszłam w ciążę. Niestety, straciłam ją”!

Źródło: Eska.pl

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze