Ten facet CIĘ NIE SZANUJE! Zobacz, jak rozpoznać TOKSYCZNEGO PARTNERA

Wielu z nas marzy o prawdziwej i wyjątkowej miłości. Niestety, często trafiamy na nieodpowiednich partnerów, którzy bardziej liczą się ze zdaniem swoich znajomych. Uwielbiają krytykować, poprawiać. Są wymagający względem drugiego człowieka, sobie natomiast nie mają nic do zarzucenia. Koniecznie przeczytaj ten artykuł i sprawdź, jak rozpoznać toksycznego partnera, który wykazuje się brakiem szacunku.

Ciągła krytyka

Jeśli trafisz na takiego mężczyznę, lepiej uciekaj gdzie pieprz rośnie. Ma w zwyczaju krytykować wszystko i wszystkich. Uważa, że jego partnerka powinna być w każdym aspekcie idealna, nie może popełniać błędów. Taki facet z łatwością rani innych. Kiedy natomiast popełnisz jakiś błąd, szybko ci o nim przypomni.

„Co to za sukienka? Brzydko w niej wyglądasz”, „Ty ciągle się spóźniasz”, „Nie powinnaś odzywać się w ten sposób przy moich znajomych. Zachowałaś się jak kretynka” – brzmi przerażająco… Niestety, w toksycznych związkach takie zdania to codzienność. Krytykant bardzo często jest również manipulantem, który będzie próbował cię odsunąć od znajomych, by móc przejąć nad tobą kontrolę. Ważne, abyś nie straciła głowy i była świadoma, że taka relacja nie ma żadnego sensu.

Uważa cię za swoją służącą

„Zrób to…”, „Zrób tamto…”, „Wyprasuj mi koszulę”, „Odgrzej mi obiad” – ten mężczyzna mimo, że ma dwie ręce i nogi, będzie próbował zrobić z ciebie swoją służącą. Nie będzie traktował cię jak swojej kobiety i wybranki serca, ale jako pomoc domową, która zawsze wypierze mu ubrania, czy zrobi obiad.

Liczy się wyłącznie ze swoimi potrzebami

Dla toksycznego mężczyzny najważniejsze są jego potrzeby i jego satysfakcja. W normalnym, zdrowo funkcjonującym związku liczy się partnerstwo, pomoc drugiej osobie, wsparcie, zaufanie. W relacjach toksycznych wszystko jest zaburzone.

A czy wy trafiłyście kiedyś na toksycznego partnera? Koniecznie napiszcie w komentarzu.

Zdjęcie: Pixabay

Zobacz też: Zobacz, jak SEKS WPŁYWA NA JAKOŚĆ SNU! Zaskakujące badania naukowców

 

 

Komentarze

Komentarze