„Ten film jest dla mężczyzn” – Roksana Węgiel w nowej produkcji! (VIDEO)

Roksana Węgiel wystąpiła w filmie pt. „Ten film jest dla mężczyzn” u boku Kamili Kamińskiej, Piotra Adamczyka i Piotra Fronczewskiego.

„Ten film jest dla mężczyzn” Reżysera Życia to historia rodziny. Ojca gra Piotr Adamczyk, matkę – Kamila Kamińska, Roksana Węgiel jest ich córką. W filmowym małżeństwie zaczyna się sypać. Żona wiecznie krytykuje swojego męża, a on zaczyna się odsuwać, czasem nocuje na działce i tam się upija.

 

youtube/ reżyser życia

 

W „Ten film jest dla mężczyzn” jego twórca – Reżyser Życia chciał pokazać problem chorób i zaniedbań zdrowotnych:

 

Zapytajcie się proszę Waszych ojców, wujków czy braci kiedy ostatnio byli na badaniach. Każdego dnia z powodu chorób krążenia umiera ponad 450 osób. Zdrowie to także to co jest w głowie.1,5 mln Polaków cierpi na depresję. Mężczyźni w większości z tego powodu popełniają samobójstwo a Polska jest w niechlubnej czołówce jeśli chodzi o odbieranie sobie życia przez meżczyzn.
Mówmy o swoich problemach, nie ukrywajmy ich.

 

Oglądając jednak film, widać jak na dłoni że część problemów zdrowotnych bierze się z sytuacji, w jakiej żyjemy. Reżyser Życia zachęca więc nie tylko do badań i „łykania” tabletek, ale też do rozwiązania problemów natury życiowej.

 

Jeśli chodzi o udział samej Roksany Węgiel to Reżyser Życia już drugi raz zaprosił wokalistkę do współpracy. Rok temu wystąpiła w produkcji dotyczącej depresji u nastolatków. Wygląda więc na to, że młoda wokalistka sprawdza się także jako aktorka.

 

Zachęcamy do obejrzenia „Ten film jest dla mężczyzn”, bo jest nie tylko dla mężczyzn, ale i dla kobiet 🙂

 

Zobacz też: Julia Wróblewska ujawniła szczegóły swoich ataków. Są przerażające! (VIDEO)

 

 

Komentarze

Komentarze