„TO JEST CHORE”! Po śmierci 6-letniej CÓRKI rodzice DOWIEDZIELI SIĘ O…

6-letnia Darci Jackson przegrała walkę z rakiem w sierpniu, kilka dni po tym, jak jej rodzina założyła zbiórkę pieniędzy, niezbędnych do dalszego leczenia dziewczynki w Stanach Zjednoczonych. Rodzice Graeme i Amanda Jackson uzbierali ponad 50 000 funtów w niecałe 24 godziny. Niedługo później Darci zmarła. 

Pieniądze ze zbiórki zostały przekazane na leczenie innego dziecka. Niedługo po śmierci swojej córki, rodzice dowiedzieli się, że ktoś wykorzystał historię dziewczynki do stworzenia fałszywej zbiórki pieniędzy. Jak relacjonują państwo Jackson, ktoś nieznajomy utworzył drugą stronę na profilu GoFundMe, aby zebrać 5,000 funtów (w przeliczeniu to około 24 tysięcy złotych). Posługiwał się dokładnie tymi samymi informacjami, których używali rodzice dziewczynki.

„Jestem tak zły, że ktoś nadużywa tego, przez co przeszliśmy. To jest chore!”-skomentował wściekły ojciec dziewczynki. Graeme obiecał pomóc portalowi GoFundMe.

Osoby współtworzące GoFundMe potwierdziły w oświadczeniu, że użytkownik, który zorganizował sfingowaną stronę został zablokowany. Zbiórka również została usunięta.W ramach gwarancji zwrócono wpłacającym wszystkie darowizny.

Zobacz też: KOPAŁA DZIECKO PO GŁOWIE. Zobacz skandaliczne ZACHOWANIE PRZEDSZKOLANKI!

Źródło: thesun.co.uk

Źródło zdjęcia: thesun.co.uk

Komentarze

Komentarze