To już pewne! Barbara Kurdej-Szatan ZDRADZA kulisy swojego ROZSTANIA!

Barbara Kurdej-Szatan już tego nie ukrywa! Ze spokojem opowiedziała o kulisach swojego rozstania z…

Był jej pierwszą miłością

Barbara Kurdej-Szatan do dziś z łezką w oku wspomina Łukasza, czyli swoją pierwszą miłość. Para była razem przez 7 lat.  Wielokrotnie jednak się ze sobą schodziła i rozstawała. Jak dziś aktorka wspomina swój były związek? Czy ma jeszcze kontakt z tajemniczym Łukaszem?

Od razu wpadła mu w oko

Basia i Łukasz chodzili razem do jednej szkoły. To właśnie na szkolnych korytarzach narodziła się ich wielka miłość. Szalona blondynka od razu wpadła mu w oko, więc pewnego dnia Łukasz postanowił zaproponować jej „chodzenie”. Basia od razu powiedziała „tak”.

„Łukasz był moim pierwszym chłopakiem, pierwszą miłością. Zaczęliśmy się spotykać, jak miałam 13 lat” – wspomina Barbara Kurdej-Szatan.

Co było później?

Mimo iż Basia miała bardzo dużo dodatkowych zajęć, m.in. szkołę muzyczną, prywatne lekcje angielskiego oraz śpiewanie w słynnym chórze Legenda, robiła wszystko, żeby znaleźć czas na randkę z Łukaszem. Ich uczucie do siebie z każdym dniem narastało. Ale nie zawsze było tak kolorowo…

Czytaj też: OGROMNE zmiany w życiu Barbary Kurdej-Szatan! To już KONIEC?!

rozstania
Instagram

Często przez niego płakała

Koleżanki Basi twierdzą, że aktorka często przez niego płakała. Między Łukaszem a Basią bardzo często dochodziło do kłótni i burzliwych rozstań, po których przychodziły chwile gorącego pojednania.

„Nie lubię, jak mi się coś narzuca, nie cierpię być w klatce” – tłumaczy aktorka.

Ich drogi zaczęły się rozchodzić

Kiedy Basia zauważyła, że jej uczucia do Łukasza wygasły, postanowiła się z nim rozstać. Następnie wyjechała na studia aktorskie. Najpierw do Gdyni, a potem do Krakowa.

Para rozstała się jednak w przyjaźni i do dziś ma ze sobą kontakt. Kiedy niedawno w programie „Taniec z Gwiazdami” kręcono reportaż o dzieciństwie Barbary i jej rodzinnym mieście, aktorka zaprosiła do udziału Łukasza.

„Całą młodość przeżyliśmy razem, mamy mnóstwo wspomnień. To było siedem pięknych lat” – mówił wzruszony.

Zarówno Basia, jak i Łukasz założyli już swoje rodziny. Ona ma córkę, a on dwie córeczki.

„Zaprosiłam Łukasza z żoną do Krakowa na mój spektakl muzyczny ‘Chicago’, potem poszliśmy wszyscy razem do klubu. Było super. Utrzymujemy przyjacielskie kontakty” – tłumaczy Basia.

Czytaj też: PRZYKRE wieści u Barbary Kurdej-Szatan. Odebrała WYNIKI BADAŃ i…!

rozstania
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze