To NIE torebka! Zofia Zborowska paraduje z szokującym przedmiotem!

Zofia Zborowska (36 l.) niemal dwa lata temu została mamą, bo 29 lipca 2021 roku urodziła się jej córeczka – Nadzieja.

Teraz aktorka razem z mężem – Andrzejem Wroną – i córką wypoczywała na wakacjach. Na jej profilu pojawiło się zaskakujące zdjęcie z Sa Pobla!

 

https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

Zofia Zborowska ubrana jest w białą bluzkę, czarną spódnicę i klapki. I w takim stroju spaceruje przez uliczki starego miasta.

W ręce zaś trzyma coś, co do złudzenia przypomina torebkę lub dziecięcą walizeczkę z wizerunkiem pingwina. Jednak ten gustowny dodatek nie jest ani torebką, ani walizką, ani plecakiem. Bo jest to… nocnik!

 

Urocze uliczki Sa Pobla…ja ubrana w jedwabie a w ręku mym… przenośny nocnik mojej córki 🤡 #matkąbyć #lol #czegotosienierobidladziecka #odpieluchowana #sisi #eęś

– napisała Zborowska.

 

Z jej posta można się domyślić, że Nadzieja jest już odpieluchowana, a rodzice nie chcieli wysadzać córeczki w publicznych toaletach.

 

Przenośny nocnik – nocnik walizka

 

Nocnik w formie walizki wzbudził spore zainteresowanie, szczególnie wśród internautek, które są na tym samym etapie jeśli chodzi o toaletę dzieci.

Nocnik turystyczny można kupić przez internet. Cena za taki nocniczek wacha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Model z pingwinem, jaki pokazała Zborowska, kosztuje niemal 400 złotych.

Jeśli szukacie takiego właśnie turystycznego nocnika wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę „przenośny nocnik walizka”.

 

Dlaczego materacyk to najważniejszy element wyprawki dla niemowlęcia?

 

https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Zosia Zbo Wro (@zborowskazofia)

Komentarze

Komentarze