Tom Hanks JUŻ wyszedł ze szpitala! Czy jest zdrowy? Niestety…

U Toma Hanksa zdiagnozowano niedawno koronawirusa. Aktor został poddany leczeniu i wszystko wskazuje na to, że jest już zdrowy, ponieważ właśnie wyszedł ze szpitala!

TOM HANKS i jego żona MAją KORONAWIRUSA

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson wybrali się ostatnio w podróż do Australii. Na miejscu oboje zaczęli się źle czuć. Mieli objawy takie jak zmęczenie, bóle mięśni i podwyższona temperatura ciała. Testy diagnostyczne niestety potwierdziły najgorsze – zarówno Tom, jak i jego żona Rita, zarazili się koronawirusem!

Co teraz? Przedstawiciele służb medycznych mają procedury, za którymi trzeba podążać. Będziemy poddawani kolejnym testom, będziemy na obserwacji odizolowani tak długo, jak jest to niezbędne dla zdrowia publicznego” – napisał w sieci Hanks.

Czytaj też: Córka Przybylskiej DOBRZE SIĘ BAWI na kwarantannie? Wstrząsające zdjęcia!

szpitala
IG

Trafili do izolatek

63-letni aktor i jego żona byli przez kilka ostatnich dni odizolowani w szpitalu, w którym zostali podani terapii. Hanks od samego początku miał dobre nastawienie do leczenia i pozostawał w regularnym kontakcie ze swoimi fanami.

Mimo iż jego sytuacja nie była zbyt „kolorowa”, ponieważ aktor zmaga się z cukrzycą, która stawiała go w grupie podwyższonego ryzyka przy komplikacjach z różnymi infekcjami, takimi jak np. grypa, wszystko wskazuje na to, że gwiazdor jest już zdrowy, ponieważ właśnie opuścił szpital! Jego żona także! Niestety…

Czytaj też: „Król sceny disco polo” ma KORONAWIRUSA? Trafił do izolatki!

Dalej są objęci kwarantanną

Tom i jego żona Rita przebywają obecnie w wynajętym domu w Australii i są objęci dalszą kwarantanną oraz obserwacją lekarską.  Wiadomość tę przekazał mediom ich syn – Chet:

„Czują się dużo lepiej. To wielka ulga” – zdradził.

Chłopak zaapelował także do wszystkich, żeby umieli zachować spokój w tym niezwykle trudnym czasie.

„Najważniejsze w tej chwili jest, żebyśmy zachowali spokój. Panika jest nam nie potrzebna i czyni rzeczy trudniejszymi, niż powinny być” – przekonywał.

Czytaj też: Polska szkoła bagatelizuje KORONAWIRUSA? Dzieci pojechały na wycieczkę aż do…

szpitala
IG

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze