Trafiony prezent na ślub? Poznaj nasze propozycje!

Dzień ślubu i wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Pary Młodej oraz ich najbliższych. Początek nowej drogi dwojga Nowożeńców goście pragną uczcić poprzez obdarowywanie ich upominkami – mniejszymi lub większymi. Wybór odpowiedniego prezentu ślubnego nie zawsze jest jednak łatwym zadaniem. Podpowiadamy, jakie propozycje upominków są obecnie na czasie!

fot. unsplash.com

Podobnie jak samą uroczystość zaślubin i przyjęcie weselne, Para Młoda doskonale zapamięta prezenty, jakie otrzymała w tym wyjątkowym dniu. Często stanowią one bowiem symbol uczucia oraz wyraz troski osób, które postanowiły podarować konkretną rzecz. Niezależnie od tego, czy jesteś świadkiem, druhną, bliskim przyjacielem czy rodziną Nowożeńców, z pewnością chcesz wręczyć im coś niepowtarzalnego. Sprawdź nasze pomysły na niebanalne prezenty ślubne!

Piękny i praktyczny prezent na ślub – początek nowej codzienności

Ślub to ogromne wydarzenie, które rozpoczyna nowy etap życia. Zwykle to właśnie po nim Nowożeńcy zaczynają wspólnie mieszkać, urządzać swoją przestrzeń na nowo i ustalać nowe nawyki czy po prostu celebrować codzienność. Dlatego wielu gości weselnych dba o to, aby prezent na ślub był zarówno rzeczą piękną, jak i funkcjonalną. Co mogą obejmować tego typu pomysły na upominek dla Nowożeńców?

 

Większość Par Młodych bardzo ucieszy się między innymi z ekspresu do kawy. To urządzenie, które zdecydowanie ułatwi im przyjmowanie gości w nowych okolicznościach, ale stanie się też uprzyjemnieniem codzienności. Dobrym pomysłem na praktyczny upominek może być również robot kuchenny lub gramofon z zestawem płyt winylowych ulubionego gatunku muzycznego Nowożeńców. Przy mniejszym budżecie prezentowym warto postawić na zapas kawy ziarnistej lub same albumy muzyczne. Doskonałym dodatkiem do kwiatów będą także ciekawe książki.

Nie każdy prezent na wesele musi być kosztowny

Niektórzy goście weselni decydują się na skromniejszy prezent lub wręczenie Parze Młodej gotówki na nowy start. Jednak również w takim przypadku warto oprócz kwiatów czy butelki dobrego wina podarować coś symbolicznego, co będzie dla Nowożeńców miłym akcentem i co wywoła uśmiech na ich twarzach. Do kategorii takich drobnych, ale bardzo przyjemnych upominków, z pewnością można zaliczyć albumy lub ramki na zdjęcia. Będą doskonałą zachętą do tego, aby fotografiami z najważniejszego dnia ich życia upiększyć swój salon czy sypialnię.

 

Z kolei na długie wspólne wieczory albo czas spędzony w towarzystwie przyjaciół przyda się wciągająca gra planszowa lub karciana. Taki prezent na wesele pozwoli Nowożeńcom jeszcze lepiej poznać siebie nawzajem i nauczyć się spędzać wspólnie czas w ciekawy i kreatywny sposób. Równie dobrą propozycją drobnego prezentu na wesele może być zestaw do malowania po numerach lub tworzenia mini projektów DIY.

 

Niezależnie od Twojego budżetu i tego, jak dobrze znasz Parę Młodą, istnieje wiele propozycji ciekawych i niebanalnych prezentów na ślub, które pozwolą Ci zaskoczyć oraz wywołać miłe wspomnienia u Nowożeńców!

 


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze

Komentarze