TRAGEDIA Mariana Paździocha! „Zakładamy nadejście NAJGORSZEGO”.

Tragiczne informacje dotyczące Ryszarda Kotysa. Fani muszą być gotowi na… najgorsze.

Ten serial zna każdy Polak

„Świat według Kiepskich” to serial, który do dziś bije rekordy popularności. Przyciąga przed ekrany telewizorów, zarówno młodych, jak i starszych widzów. Niestety, właśnie napłynęły do nas złe wieści na temat jednego z głównych bohaterów serialu…

Ryszard Kotys nie czuje się ostatnio najlepiej

20 marca filmowy Paździoch skończy 88 lat a stan jego zdrowia z dnia na dzień się pogarsza. Kotys przeszedł niedawno ostre zapalenie płuc, którego omal nie przypłacił życiem. Ale to nie wszystko… Wiekowy aktor ma też coraz większe problemy z orientacją w terenie, co, jak sam przyznaje, „go przeraża”.

W maju 2019 roku pojawiła się też informacja, że żona Kotysa musiała zatrudnić w domu opiekunkę, ponieważ aktor nie był w stanie wykonywać codziennych obowiązków. Czy to oznacza, że nie zobaczymy już go na ekranach swoich telewizorów?

Czy to już koniec Paździocha?

Fanów jego kultowej postaci uspokajamy – na szczęście nie. Kotys nie zamierza przestawać grać w „Świecie według Kiepskich”. Aktor przyznaje, że póki ma jeszcze siły na to, żeby pojawiać się na planie, wciąż będzie grać w ulubionym serialu Polaków.

Czytaj też: TO dzieje się ze zdrowiem księżnej Meghan! Fatalne informacje…

Producenci kultowego serialu przekazali właśnie radosne informacje na temat aktora. Okazuje się, że…

„Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie i nie odchodzi z serialu” – uspokaja ekipa polsatowskiego serialu w „Rewii”.

Ostatnio mówiło się nawet, że miejsce Mariana Paździocha zajmie jego syn, Janusz Paździoch, w którego wciela Sławomir Szczęśniak, ale wszystko wskazuje na to, że dawna obsada pozostanie bez zmian.

Ma już prawie 90 lat!

Mimo iż wszyscy dookoła twierdzą, że aktor ma się dobrze, należy pamiętać, że blisko 90 lat życia to moment, w którym fani powinni być przygotowani na najgorsze. Doniesienia mówiące o tym, że Kotys potrafi zgubić się nawet we własnym domu, także nie napawają optymizmem.

Trzymamy jednak kciuki, by filmowy Paździoch był w dobrej formie i pozostał jak najdłużej na ekranach naszych telewizorów!

Czytaj też: Doda ma POWAŻNE problemy ze zdrowiem! Na dowód opublikowała…

Źródło: Otopress.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze