TRAGEDIA u Marcina Millera! Żona powiedziała mu, że…

Marcin Miller wypuścił niedawno na sprzedaż biografię, w której ujawnił wiele ciekawych faktów na temat swojego życia. Gwiazdor od lat jest związany ze swoja żoną Anną, z którą wiedzie zgodne życie. Niestety, ich relacje nie zawsze były takie udane, ponieważ…

Gwiazdor disco-polo

Marcin Miller jest jednym z najpopularniejszych wokalistów disco-polo w Polsce. Artysta występuje na scenie już od wielu lat, a jego przeboje takie jak “Jesteś Szalona” czy “Wolność”, zna praktycznie każdy… Miller prywatnie jest mężem Anny, z którą zna się już od 1988 roku. Para pobrała się 18 sierpnia 1990 roku i ma dwóch synów, Alana i Adriana oraz wnuka Michała.

żona
YouTube

Nie zawsze było kolorowo

Niestety, w związku Marcina i Anny nie zawsze było kolorowo. W 2013 roku Marcin Miller podjął decyzję o przeprowadzce z Ełku do stolicy. W Warszawie wraz z żoną miał zamieszkać w luksusowym apartamencie, który kupił. Niestety, po kilku miesiącach życia w stolicy okazało się, że Anna nie czuje się w niej zbyt dobrze. Kobieta powiedziała Marcinowi wprost, że w Warszawie nie czuje się, jak w domu i postanowiła wrócić do Ełku, więc Marcin został w Warszawie sam…

Co na to Marcin?

Gwiazdor Boysów zaakceptował decyzję żony. Ona wróciła do Ełku, a on został w Warszawie, ale nie na długo, ponieważ już kilka miesięcy później on także wrócił do Ełku.

„Wielką zasługą mojej Ani jest to, że nasze małżeństwo trwa tyle lat, że ciągle trzymamy się razem, że się szanujemy i lubimy spędzać razem czas. Ja byłem ciągle w trasie, a ona tak wspaniale wychowała naszych chłopców. Dziś są moimi przyjaciółmi i świetnymi partnerami w rozmowie” – mówił Miller.

Pozostaje nam życzyć Marcinowi, żeby spędził kolejne udane lata życia ze swoją żoną!

Czytaj też: Krzysztof Cugowski o ROZSTANIU z żoną: „Nie radzę sobie z…”

żona
Instagram

Źródło: Pomponik.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze