TRAGEDIA w Indiach! 4-letni chłopiec ZABITY i ZJEDZONY przez stado…

To koszmar, który trudno nam sobie w ogóle wyobrazić. Pewien 4-letni chłopiec z Indii zginął w wyniku ataku stada bezpańskich świń. Jak to się w ogóle stało?

Ciało znalazła policja

Policjanci z Indii znaleźli przed kilkoma dniami zmasakrowane ciało 4-letniego chłopca. Okazuje się, że maluch został zabity i częściowo zjedzony przez stado bezpańskich świń.

Dziecko zostało zaatakowane po wyjściu z domu w Saibabad na Hyderbadzie. Chłopiec bawił się w odizolowanym miejscu, nieopodal swojego domu. Na miejscu nagle pojawiły się wygłodniałe świnie, które zaciągnęły go na wysypisko śmieci, gdzie zabiły go i częściowo pożarły. Na miejsce natychmiast wezwano policję i karetkę pogotowia. Zmasakrowane dziecko zostało zabrane do szpitala.

Czytaj też: SZOK! Norweżka urodziła dziecko z trąbą słonia?! (FOTO!)

zabity
Metro

Zmarł w szpitalu

Według „The Times of India”, chłopiec o imieniu Harshavardhan zmarł tuż po przyjeździe do szpitala. Dziecko mieszkało w ubogiej chacie w kolonii Singareni ze swoimi rodzicami, którzy z powodu pandemii koronawirusa, byli w ostatnim czasie bez pracy. Jego śmierć jest pierwszym tego typu zdarzeniem, jakie miało miejsce w tej okolicy.

Miejmy nadzieję, że miejscowi wyciągną z tego jakieś wnioski i więcej do czegoś takiego nie dojdzie.

Czytaj też: Zapamiętasz to zdjęcie NA ZAWSZE! Oto NAJCIEMNIEJSZE dziecko na świecie!

zabity
Pixabay

Źródło: Metro.co.uk

Zdjęcia: Pixabay, Metro.co.uk

Komentarze

Komentarze