Zapamiętasz to zdjęcie NA ZAWSZE! Oto NAJCIEMNIEJSZE dziecko na świecie!

Wiele osób patrząc na to zdjęcie zadaje sobie pytanie – czy ono jest prawdziwe? Oto najciemniejsze dziecko na świecie!

Jest naprawdę czarne

Dziecko, które przyszło na świat w Afryce Południowej jest naprawdę ciemnoskóre – wręcz czarne. Tak czarne, że w ogóle nie widać go w ciemności! Co więcej, maleństwo ma tak duże i czarne oczy, że nie widać nawet ich białek!

Czytaj też: SZOK! Norweżka urodziła dziecko z trąbą słonia?! (FOTO!)

dziecko
Says.com

Czy to dziecko jest prawdziwe?

Wiele osób zastanawia się, czy to dziecko jest prawdziwe, czy może to tylko lalka? Według doniesień zagranicznych mediów, maluszek przyszedł na świat w Afryce Południowej i jest uznawany za „najciemniejsze dziecko na świecie”. Patrząc na jego zdjęcia, trudno jednak powiedzieć, czy to prawdziwy człowiek, czy może lalka ubrana w dziecięce ubranka…

Czytaj też: Dziecko-słoniątko to PRZY TYM nic! Ta kobieta URODZIŁA…

dziecko
Says.com

Ponieważ nikt oficjalnie nie przyznał się do zrobienia tego zdjęcia, ani nie ma żadnych doniesień na temat tego, że dziecko trafiło do Księgi Rekordów Guinness, ani innej kluczowej bazy danych, wiele osób twierdzi, że to zwykły „fake”. Należy jednak wziąć pod uwagę, że to wątpliwe, żeby Guinness stworzył kiedykolwiek tak „rasistowską kategorię”, jak „najczarniejsze dziecko świata”.

Co ciekawe, dwa lata po opublikowaniu pierwszego zdjęcia, w sieci zaczęło krążyć drugie zdjęcie „łączone” z tym pierwszym, które przedstawia mniej więcej 2-letnie dziecko o podobnym odcieniu skóry.

Pojawia się zatem pytanie – kto zrobił pierwsze zdjęcie i czy naprawdę przedstawia ono człowieka?

Czytaj też: Wchodzisz NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Ta kobieta z Indii urodziła… (FOTO)

dziecko
Says.com

Źródło: Says.com

Zdjęcia: Says.com, Pixabay

Komentarze

Komentarze