TRAGICZNY FINAŁ POSZUKIWAŃ 10-LATKI Z MROWIN! Znaleziono jej…

Tragiczny finał poszukiwań 10-letniej dziewczynki z Mrowin w województwie Dolnośląskim. Jej ciało znaleźli w lesie koło Żarowa przypadkowi przechodnie. Aktualnie śledczy badają szczegóły sprawy. Wiele wskazuje na to, że sekcja zwłok dziecka odbędzie się dzisiaj.

10-letnia Kristina D. nie wróciła do domu po zajęciach szkolnych. Zaniepokojeni rodzice postanowili rozpocząć poszukiwania dziewczynki. Ostatni raz widziana była w okolicach boiska szkolnego około godziny 13:00 przez swoją wychowawczynię.

W poszukiwania dziecka zaangażowano helikopter i mieszkańców miejscowości. Niestety… Finał poszukiwań okazał się przerażający. Ciało Kristiny D. odnaleziono 6 kilometrów od miejsca zamieszkania, na terenie kompleksu leśnego w Pożarzysku. Według nieoficjalnych ofiara była pozbawiona części ubrań.

– Ciało znalazły osoby, które przypadkowo tam przechodziły. Wciąż prowadzimy czynności. O przyczynach śmierci wypowiemy się dopiero po sekcji zwłok, która w piątek zostanie przeprowadzona w zakładzie medycyny sądowej we Wrocławiu – powiedział prokurator Rusin.

Zdjęcie: Pixabay

 

Komentarze

Komentarze