Dziecko i Figura

Ciąża

Traumatyczne wspomnienia Lewandowskiego! ‚Ania straciła bardzo dużo krwi(…)niewiele brakowało’

anna lewandowska, klara lewandowska, robert lewandowski

Robert Lewandowski jest jednym z najbardziej uzdolnionych piłkarzy świata. Pochodzący z Polski sportowiec, aktualnie występuje na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, 

W dzisiejszym artykule pragniemy przybliżyć państwu fragment rozmowy z Robertem Lewandowskim, który opowiedział o porodzie żony i o chwilach grozy, które wówczas przeżywał. Piłkarz nie ukrywa, że były to dla niego wyjątkowo traumatyczne przeżycia, ponieważ czuł się bezradny.

Narodziny Klary to największa radość, jakiej pan doświadczył?

– To był tak ciężki, a zarazem tak piękny moment, że nigdy nie byłbym w stanie sobie tego wyobrazić. Bardzo chciałem być z Anią przy porodzie, z patrzeniem na krew nie mam problemu, bo na boisku wiele razy się jej naoglądałem. Ale fizycznie nie dawałem rady. Byłem niesamowicie zmęczony stojąc z boku, dlatego jestem pełen podziwu, że Ania to wytrzymała. Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc, bezradność. Facet się stara, ale wie, że nic nie może zrobić. A kolejne godziny mijają, kobieta cierpi. Szczególnie, gdy poród trwa tak długo…

Jak długo?

– To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudy, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej… Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi.

Czyli ta ogromna radość była przemieszana z ogromnym strachem.

– Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zagrożenie jest tak duże, więc i dziś przede wszystkim pamiętam to szczęście, gdy zobaczyłem naszą córkę.

Źródło: Fakt

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz też: Lewandowskiemu pozostała tylko MODLITWA za Anię.
  
Wyżej