Trener Quczaj o miłości. Padły NIESMACZNE słowa!

Daniel Józek Qczaj to jeden z popularniejszych polskich trenerów, ale też influencer.

Na instagramie Qczaj ma ponad pół miliona obserwatorów.

„Ukochoj sie!” Qczaja stało się jego hasłem reklamowym i ulubionym okrzykiem wielu Polek. Przez ten okrzyk trener zachęca do tego, by pokochać samego czy samą siebie i zaakceptować się się.

Trener-showmen wydaje się być bardzo pozytywną osobą, ma jednak trudną przeszłość. W dzieciństwie był molestowany seksualnie, co wyznał publicznie pół roku temu w swoim wpisie na facebooku:

 

Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej.
Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia – ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat.

Byłem dzieckiem, a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt.

 

Ten opis brzmi przerażająco, zaskakuje więc że i sam trener jest gejem. Po tym jak wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda, Quczaj zamieścił poruszające nagranie kierowane do swojej mamy:

 

Pomyślałem, że nagram wiadomość do Ciebie, Mamo, i ją udostępnię, żeby ludzie wiedzieli, jak czują się niektóre osoby, jak czują się niektórzy ludzie, jak czuje się w tym kraju człowiek, który był zgwałcony przez pedofila i który idzie w tym momencie na terapię, żeby sobie, k***a, każdego dnia radzić z życiem! A w tym kraju pod flagą biało-czerwoną jestem od lat szykanowany. Bo lepiej być pijanym pedofilem. Lepiej być w tym kraju pijanym pedofilem, niż być gejem! To nie jest spoko, to jest straszne!

 

Minęło jednak kilka dni i na instagramie trenera pojawiły się „podnoszące” na duchu posty.

Jednak tak naprawdę są one zwyczajnie niesmaczne. Wystarczy sobie wyobrazić współżycie mężczyzny z mężczyzną, by te wpisy trenera naprały szczególnego znaczenia.

 

Jeden z nich to zdjęcie kubka z napisem „W dupie możesz mieć wszystko” oraz naklejką wypiętego tyłka.

 

Motto Quczaja? – https://www.instagram.com/qczaj/

 

Drugi to krótkie video, w którym słyszymy:

 

Kochom, kochom, kochom życie i Was.

Zarażajmy miłością, nie swędzi!

 

Na prawdę NIE swędzi…?

 

Zobacz też: 15-letnia Roksana Węgiel na basenie. Pod zdjęciem pojawiły się OBLEŚNE komentarze!

 

https://www.instagram.com/p/CCjB1vcJICr/

Komentarze

Komentarze