Trenerka fitness pokazała BRZUCH TYDZIEŃ PO PORODZIE. Szczęka opada

Pod koniec ubiegłego roku Chontel Duncan została mamą. To jej drugie dziecko. Tydzień po porodzie na swoim koncie w serwisie społecznościowym Instagram opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała pociążowy brzuch. Wygląda tak, że szczęka opada.

Ćwiczenia w ciąży
28-letnia trenerka fitness ćwiczyła przed i w trakcie ciąży na sali fitness. Nagrywała filmy dokumentujące treningi, aby zmotywować inne przyszłe mamy do aktywności fizycznej.

Po urodzeniu dziecka dość szybko wróciła do sportu. Już kilka dni po opuszczeniu szpitala pojawiła się na siłowni.

Figura sprzed ciąży
Potem zaczęła realizować plan powrotu do sylwetki sprzed ciąży. Zaczęła od zmian w diecie, potem wprowadziła regularne spacery, na koniec właściwe treningi.

Chęć szybkiego powrotu do formy spotkała się z krytyką ze strony internautów. Zarzucili jej oni, że promuje ciężkie ćwiczenia w ciąży. Ich zdaniem mogą one zaszkodzić dziecku.

Jednak Chontel udowodniła, że byli w błędzie. Mimo że cały czas była aktywna, jej syn urodził się zdrów. Zaznaczyła też, że w trakcie ciąży była pod opieką lekarza.

Chontel Duncan, brzuch po ciąży, figura po ciąży

Chontel jest zdania, że ćwiczenia przed i w trakcie stanu błogosławionego są zdrowe. Co ciekawe, z treningów w trakcie pierwszej ciąży zrezygnowała dopiero na dwa tygodnie przed planowanym terminem porodu.

Chontel Duncan, brzuch po ciąży, figura po ciąży

Co sądzicie o ćwiczeniach w ciąży?

Zobacz też: Tak wygląda brzuch kobiety, która MIESIĄC temu URODZIŁA. Zdjęcia BEZ RETUSZU

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze