TRUŁA SIĘ 10 LAT, ale zmądrzała. Teraz OSTRZEGA INNE KOBIETY

Natalia Siwiec to polska modelka, która wielokrotnie występowała również w teledyskach. W 2012 roku, w trakcie trwania Mistrzostw Europy w piłce nożnej nazwano ją Miss Euro.

Natalia była wówczas pod bacznym okiem fotoreporterów, którzy spostrzegli ją wśród tysięcy kibicujących osób. Zyskując popularność, Siwiec stała się także influencerką, która czynnie udziela się na Instagramie. Ma już około miliona obserwujących.

Siwiec rok temu urodziła pierwszą córkę. Od tego momentu na swoim profilu często publikuje zdjęcia, a także wpisy dotyczące macierzyństwa. Chętnie odpowiada także na pytania swoich fanek. Jedna z nich zapytała ją o temat antykoncepcji. Siwiec przyznała się do przyjmowania jej przez okres 10 lat. Opowiedziała także o tym, że po odstawieniu tabletek, borykała się z dokliwymi skutkami ubocznymi.

Jak odstawiłam ją po 10 latach dostałam okropnego trądziku na twarzy, dekolcie i plecach. Dodatkowo środki hormonalne mają szereg skutków ubocznych. Ja mam genetyczne problemy z układem krążenia i na pewno hormony mi w tym nie pomogły”.

W swoim wpisie dodała także, kto powinien unikać antykoncepcji hormonalnej.

Antykoncepcji hormonalnej nie powinny przyjmować osoby, które: borykają się ze schorzeniami układu krążenia, cierpią na choroby nowotworowe, są otyłe, mają skłonności do migreny, mają problemy z wątrobą, leczą nadciśnienie tętnicze, są chore na cukrzycę lub padaczkę”.

Zobacz też: Krupa NIE CHCE DZIECI z 3 GŁUPICH POWODÓW. Gra na zwłokę?

źródło zdjęcia: @nataliasiwiec.official
źródło: Instagram @nataliasiwiec.official

Komentarze

Komentarze