Trwa walka ze śmiertelną chorobą! Małgorzata Kożuchowska opublikowała błagalne nagranie

Małgorzata Kożuchowska od lat włącza się w akcje charytatywne mające na celu pomoc biednym, chorym i poszkodowanym w wyniku różnych życiowych sytuacji. Ostatnio aktorka opublikowała w sieci błagalne nagranie, w którym prosi o…

Historia Frania

Franek niedawno skończył roczek, a już musi toczyć nierówną walkę z przerażającą chorobą. Trzy słowa – rdzeniowy zanik mięśni – zmieniły życie jego rodziców w walkę o każdy dzień. To najważniejsza i najtrudniejsza walka – batalia o śmierć i życie. Mają tylko kilkanaście miesięcy na uzbieranie ogromnej, niewyobrażalnej wręcz kwoty!

„Czasu jest coraz mniej, mamy połowę kwoty. Pomocy! Na tym etapie błagamy o szansę dla naszego syna… on już tyle wycierpiał… W ciągu 7 tygodniowego pobytu na OIOM-ie żegnaliśmy się z nim kilka razy… Nie potrafię wyrazić co wtedy czułam, strach był paraliżujący. Franek cudem uniknął też wtedy tracheotomii. Udowodnił wszystkim, że jest silny i będzie walczył. Teraz prosimy o lepsze życie dla niego. Sami nie damy rady. Udowodniliście już wiele razy, że macie ogromne serca ❤️Dlatego, prosimy, potrzebujemy WAS bardzo! Rodzice Frania”.

Czytaj też: CHOROBA niszczy Tomasza Lisa! Przekazano straszne informacje!

Nadzieją dla chłopca jest bardzo droga terapia genowa. Niestety, trwa walka z czasem.

„Kochani ❤️

Jesteśmy pełni obaw, ponieważ nasza zbiórka ostatnio zwolniła. Franio jest najstarszym dzieckiem w Polsce z SMA typu 1 (najcięższy i najgorzej rokujący typ), które ma szanse na terapię genową… Jeśli chcemy zdążyć, rozpocząć terapię musimy uzbierać ogromną kwotę!” – napisali zrozpaczeni rodzice chłopca.

Apel Małgorzaty Kożuchowskiej

Do akcji przyłączyła się też Małgorzata Kożuchowska, która zaapelowała o pomoc dla Frania. Aktorka wstawiła na swojego Facebooka błagalne nagranie, w którym prosi o wsparcie finansowe chłopca.

Jeżeli wy też chcecie pomóc Franiowi, KLIKNIJCIE TU.

Czytaj też: Tajemnicza choroba Królikowskiego! NIESTETY, to może być…

siepomaga.pl/franioMałgorzata Kożuchowska dołącza do walki o Frania❤️❤️Pani Małgosiu dziękujemy za wielkie❤️Razem możemy wszystko❤️❤️ #all4franio #wszyscydlafrania ❤️ #chodakowskaewa #chodagang #chodakowska #ewachodakowska #małgorzatakożuchowska #kożuchowska #przetakiewicz #joannaprzetakiewicz #sma #fucksma #spinalmuscularatrophy #fight #babyboy #fighterforlife #drużyna #help #hope #togetherwecan #team #fundraising #charytatywnie #charity

Gepostet von Franio Marcinkowski kontra SMA am Samstag, 25. Januar 2020

Źródło: Facebook

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze