Trzy zodiakalne duety, które nie powinny dzielić mieszkania! Sprawdź czy do nich należycie!

Wspólne mieszkanie to poważny i ekscytujący krok dla każdej pary. Zakochani wyobrażają sobie niekończącą się sielankę w swoich czterech ścianach. Jednak rzeczywistość brutalnie weryfikuje tę wizję. Przed zostaniem współlokatorami warto poradzić się astrologii.
Które znaki zodiaku powinny unikać wspólnego kąta? Zobacz, czy Twój znak zodiaku znajduje się w zestawieniu!

Baran i Byk

Dwa znaki, które znacząco odbiegają od siebie temperamentem, mogą przeżywać liczne konflikty we wspólnej przestrzeni domowej. Byk to oaza spokoju, Baran natomiast to wulkan energii – pod względem charakteru i komunikacji te dwa znaki to…. po prostu porażka. Lepiej się dobre zastanówcie zanim podejmiecie tak ważny krok.

Wodnik i Rak

Te znaki mają zupełnie inne podejścia do kwestii finansowych – zatem kłótnie w tym temacie to praktycznie codzienność tej pary. Rak jest raczej oszczędny i z rozwagą planuje wydatki. Wodnik natomiast, lekką ręką wydaje pieniądze na swoje zachcianki. Takie przeciwstawne podejścia, mogą doprowadzić do rozstania i licznych awantur.

Panna i Ryby

Zodiakalne Ryby to romantyczne dusze bujające w obłąkach i żyjące w świecie fantazji. Panna mocno stąpa po ziemi i jest zorganizowana. W tym duecie Ryba będzie zmęczona ciągłym planowaniem Panny, a ta z kolei zacznie dusić się w roli opiekuna związku z infantylną Rybą.

www.freepik.com

Wierzysz w moc astrologii, czy uważasz to za morze bredni?
Tak czy inaczej, warto pamiętać, że to tylko wskazówki, które nie muszą przesądzać Twojego szczęścia, życia i związku – potraktuj to bardziej jako ciekawostkę i drogowskaz, a nie wyrocznie.
Czy któryś z tych duetów opisuje Twój związek? Może odbiegacie od zachowań zapisanych  gwiazdach? Daj znać w komentarzu! 🙂

Komentarze

Komentarze