Dziecko i Figura

DZIECKO

Twoje DZIECKO ciągle PŁACZE? Oto niezawodny SPOSÓB jak je USPOKOIĆ!

Narodziny dziecka to dla wielu rodziców jedna z najpiękniejszych chwil na świecie. Ogromne emocje i niesamowite szczęście jakie towarzyszą podczas tego dnia są nie do opisania. Jednak rodzicielstwo to przede wszystkim obowiązki i stresowe sytuacje, z którymi trzeba sobie szybko radzić. Przekonał się o tym m.in. świeżo upieczony ojciec Daniel Eisenman.

 

Divina, córeczka Daniela cały czas płakała, a młody tata nie potrafił jej uspokoić. Próbował śpiewać, kołysać, nosić na rękach, ale nic nie przynosiło oczekiwanego skutku. W końcu mężczyzna postanowił, że spróbuje jeszcze jednej sztuczki.  

 

Eisenman pracuje jako trener-wykładowca i według jego zasad każda osoba potrafi osiągnąć wewnętrzny spokój. Choć Divina jest jeszcze niemowlęciem Daniel zadecydował, że zastosuje wobec niej medytacji.  

 

Mężczyzna nachylił się na dzieckiem i nabrał dużo powietrza, a następnie zaczął wydawać odgłos towarzyszący zazwyczaj procesowi medytacji. Po chwili mała córeczka smacznie spała w ramionach taty, a Daniel pochwalił się swoim sposobem z użytkownikami Facebook’a i YouTube.

 

Nagranie, które zostało opublikowane w serwisie obejrzało tysiące internautów. Wielu z nich komentowało, że metoda rzeczywiście podziałała.

 

Może następnym razem spróbujecie jej, kiedy wasze dziecko będzie niespokojne? 

 
  
Wyżej