Twoje dziecko może wystąpić w filmie ze Świętym Mikołajem! Zobacz, jak to zrobić!

Wiara w Mikołaja przynoszącego prezenty, nadaje świętom Bożego Narodzenia prawdziwej magii.

Dzieci, które wierzą, że to Święty Mikołaj przynosi im prezenty, bardzo emocjonują się Gwiazdką. Piszą list do Mikołaja, zastanawiają się też, w jaki sposób Święty dostanie się do ich domu, a później przeżywają radość z otrzymanych podarków.

 

Teraz rodzice mogą sprawić swoim pociechom wyjątkowy prezent i sprawić że dziecko znajdzie się w świecie Świętego Mikołaja. Maluchy przeżyją niesamowite emocje, gdy zobaczą same siebie w filmie ze św. Mikołajem!

 

Twoje dziecko w filmie ze Świętym Mikołajem – Magic Santa/youtube

 

Stworzenie takiego filmu jest teraz bardzo proste i niedrogie. Wystarczy przygotować kilka zdjęć naszego dziecka i wejść na stronę Uwierz w Mikołaja. Na stronie na początku podajemy informacje na temat dziecka – jak ma na imię, z jakiego jest kraju, co lubi robić itp. Wybieramy też konkretne zdanie, jakie później Mikołaj zleci maluchowi do wykonania. Następnie dodajemy zdjęcia, jakie mają pojawić się w filmie i realizujemy zamówienie.

Gotowy film otrzymamy na skrzynkę mailową w ciągu 1 godziny. Jest to więc idealny prezent last minute.

 

Osoby, które zrobiły dla swojego dziecka taki właśnie film ze Świętym Mikołajem, są oczarowane. Jak czytamy na stronie Uwierz w Mikołaja, nagranie przywraca wiarę w Świętego Mikołaja, a zachwycone dzieci chcą oglądać video ze swoi udziałem raz po raz.

 

Film Twojego dziecka ze Świętym Mikołajem można zamówić na stronie: uwierzwmikolaja.pl

Nagranie z udziałem jednego dziecka kosztuje 37,99 zł. a dla dwojga dzieci – 47,99. zł. Dla naszych czytelników mamy rabat w wysokości 10% – z kodem DZIECKOIFIGURA10

 

Poniżej przykładowy film Uwierz w Mikołaja.

 

 

Komentarze

Komentarze