Tylko u nas! DOMINIKA FIGURSKA: Mąż, piątka dzieci i praca za mało? Teraz chcę jeszcze…

Żona, mama, aktorka i prezenterka telewizyjna. Dom, obowiązki rodzinne i praca, która bynajmniej nie jest etatem „od – do”, tylko wchodzeniem w różne role i kursowaniem po Polsce między Warszawą, Wrocławiem, Krakowem czy jeszcze innym miastem, gdzie Dominika Figurska akurat występuje.

Więc skąd jeszcze pomysł na portal? 

 

„Życie rodzinne nie jest mi obce – opowiada Dominika Figurska – Jako mama piątki dzieci, wiem o czym mówię. Dlatego zapraszam Państwa bardzo serdecznie na portal dzieckoifigura.pl. Będę poruszała na nim sprawy związane z rodziną m.in. wychowanie dzieci starszych i młodszych, macierzyństwo a także … jak zachować dobrą figurę”.

Jak mówi Dominika Figurska, jest realna potrzeba, aby powstał serwis dla rodziców (i przyszłych rodziców), który będzie promował powrót do wartości.  Bo przecież nawet w takich – czasem szalonych – czasach, jakich żyjemy można i trzeba zadbać o swoją rodzinę, a także szerzej – o zdrowie i rozwój osobisty. 

Zgodnie z założeniem, serwis Dziecko i Figura (www.dzieckoifigura.pl) będzie właśnie miejscem budującym wartości oraz dobre wzorce, przydatnym i przyjaznym dla matek oraz ojców.

 

Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna serwisu!

(aw)

Komentarze

Komentarze