UJAWNIONO prawdę o małżeństwie Williama i Kate! Tak naprawdę…

Książę William i księżna Kate zostali wyśmiani w programie rozrywkowym. Jak zareagowali?

Udział w popularnym show

Książę William i księżna Kate zrobili ostatnio coś, co zdarza im się robić bardzo rzadko – wzięli udział w programie rozrywkowym „Royal Variety Show”. Udział w świątecznym wydaniu show na pewno zapamiętają na długo, ponieważ stali się w nim obiektem kpin. Poszło dokładnie o ich dzieci.

Starcie z komikiem

Kilka dni temu para pojawiła się w teatrze London Palladium, w którym kręcono ostatni już w tym roku odcinek programu. Gospodarzami show byli Bob Reckett i Romesh Ranganathan. Ten drugi jest znanym komikiem i stand-uperem, więc zapraszając do studio Kate i Williama, miał niezłą pożywkę do żartów. Ranganathan postanowił uderzyć w najczulszy możliwy punkt, czyli dzieci książąt!

Co takiego powiedział Romesh?

Kate i William wyglądali w studio na bardzo zrelaksowanych. Komik najwidoczniej chciał zepsuć im nieco humor, więc zwrócił się do księcia Cambridge mówiąc:

„Podobnie jak ja, masz troje dzieci. Wyobrażam sobie, że każdego ranka wpadają do twojej sypialni, a ty patrzysz na ich piękne twarze i mówisz: „żałuję tego” – powiedział, po czym zaczął się głośno śmiać.

Kiedy usłyszał reakcję publiczności, która także zaczęła się śmiać, komik postanowił dalej drążyć temat dzieci i zapytał Williama o opiekę nad książęcymi potomkami.

„Dziękuję, że wyszedłeś dziś wieczorem. To ekscytujące. Dostaliście opiekunkę do północy, czy do pierwszej? Warto przygotować dodatkowe 20 funtów” – dodał.

Jaka była reakcja książęcej pary?

Romesh ujawnił całą prawdę o małżeństwie Williama i Kate. Jak się okazuje, mimo swojego książęcego statusu, oboje są bardzo wyluzowani.

Jak donoszą brytyjskie media, para książęca pokazała, że ma ogromny dystans do siebie i najzwyczajniej w świecie zaczęła się z jego żartów śmiać…

Pomimo wyjącej ze śmiechu widowni show, internauci żałowali Kate i Williama, pisząc na Twitterze:

„Żal mi Williama i Kate, że musieli przez to przejść”.

Czytaj też: Wyszła na jaw WIELKA TAJEMNICA Kate i Williama! To się stało jeszcze PRZED ślubem…

prawdę
Instagram

Źródło: Chilizet.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze