Ujawniono tajemnicę! Księżna Kate tak naprawdę…

Czy księżna Kate kocha księcia Williama? Większość z was bez wątpienia odpowie, że tak. Problem w tym, że właśnie nagrało się, jak…

Mimo iż księżna Kate i książę William uchodzą za bardzo zgodne i udane małżeństwo, co kilka miesięcy pojawiają się doniesienia mówiące o tym, że to tylko pozory. O kryzysie w związku książęcej pary mówiono już nie raz. Po ostatnim wspólnym wywiadzie Kate i Williama, temat ten znów powraca jak bumerang.

Nagrało się, jak…

W ubiegłym tygodniu Kate i William wzięli udział w programie BBC „The Berry Royal Christmas”. Para opowiedziała, w jaki sposób świętuje się Boże Narodzenie w rodzinie królewskiej i jakie wiążą się z tym tradycje. Mimo iż na początku wszystko wyglądało wręcz idealnie – księżna i książę byli radośni i bardzo wyluzowani, w pewnym momencie coś poszło nie tak.

Czytaj też: UJAWNIONO prawdę o małżeństwie Williama i Kate! Tak naprawdę…

tajemnicę
Instagram

Czy Kate się go brzydzi?

W pewnym momencie widzimy, jak William delikatnie dotyka ramienia Kate, a ta… wzdryga się i natychmiast się od niego odsuwa! Mimo iż trwa to niespełna sekundę, zdaniem wielu osób to dobitny dowód na to, jak tak naprawdę wyglądają relacje Williama i Kate.

Czy Kate brzydzi się Williama? Czy nic już do niego nie czuje? A może po prostu książę miał zimne ręce, co bardzo dotkliwie odczuła delikatna i krucha Kate?

Zobaczcie i oceńcie sami!

Czytaj też: 30 ciekawych faktów na temat Kate Middleton! Czy wiedzieliście, że księżna…

Źródło: YouTube

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze