URODZIŁA 7 dzieci i MA CIAŁO 20-LATKI. Nie zgadniesz, ile lat ma naprawdę

Jest bardzo zgrabna. Ma smukłą sylwetkę i płaski, umięśniony brzuch. Figury może jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. O kim mowa? O Jessice Kimber Enslow — matce siedmiorga dzieci. Kobieta udowadnia, że nawet przy tak licznej gromadce pociech można znaleźć czas i zmotywować się do ćwiczeń, a zarazem zadbać o swój wygląd.

Siedmioro dzieci
Jessica swoje pierwsze dziecko urodziła jako nastolatka. Miała wówczas 19 lat. Kolejne maleństwo przyszło na świat po 24 miesiącach, a ostatnie, siódme dziecko — w minionym, 2017, roku.

Siedmioro dzieci i liczne obowiązki domowe sprawiły, że Jessica cierpiała z powodu braku wolnego czasu. Nie miała chwili dla siebie, by móc się zrelaksować, zadbać o urodę i figurę.

Zmiany
W końcu jednak zdecydowała się wprowadzić do swojego życia poważne zmiany. Postanowiła zatroszczyć się o swoją sylwetkę i zdrowie z myślą o swojej rodzinie.

Co zrobiła? Przede wszystkim wprowadziła modyfikacje do sposobu odżywiania. Zaczęła jeść racjonalnie i zdrowo. W jej menu nie ma już miejsca na przetworzone produkty, które dostarczają pustych kalorii (kiedyś gościły one na jej talerzu bardzo często).

Ponadto wprowadziła do harmonogramu dnia aktywność fizyczną. Jessica postawiła na treningi siłowe i ćwiczenia cardio. Była bardzo zdeterminowana, aby wytrwać w swoich postanowieniach i planach.

Figura 20-latki
Dzięki wytrwałości i regularnej pracy nad sobą dzisiaj 43-letnia Jessica prezentuje się wspaniale. Wygląda lepiej niż jako nastolatka. Zgrabnej sylwetki i dobrej kondycji fizycznej może jej pozazdrościć niejedna dwudziestoletnia dziewczyna.

Źródło: thesun.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram / @jessicaenslow

Komentarze

Komentarze