Urodziła dzieci swojego SYNA! Tak wyglądają…

Dzieci były dla niej całym światem. Niestety, sama doczekała się tylko jednego potomka. Pewnego dnia wpadła na pewien bardzo kontrowersyjny pomysł…

Niespełnione marzenia

45-letnia Valdira das Neves z Brazylii zawsze chciała mieć gromadkę dzieci. Kobieta miała jednego syna, ale marzyła o tym, żeby mieć więcej potomków. Niestety, los był dla niej okrutny i kiedy już udało jej się zajść w kolejną ciążę, jej dziecko zmarło tuż po porodzie.

syna
Facebook

Czytaj też: Jesteś w bliźniaczej ciąży? Oto 6 pytań, które POWINNAŚ ZADAĆ swojemu lekarzowi

Jej córka…

Kobieta urodziła w 7 miesiącu ciąży córeczkę, ale mimo wysiłków lekarzy, nie udało się utrzymać jej przy życiu. Neves nie zamierzała się jednak poddawać i wpadła na pewien bardzo szalony pomysł. 

Syn w roli dawcy spermy

Lekarze powiedzieli Valdirze, że z uwagi na jej wiek, utrzymanie ciąży może być bardzo trudne. Specjaliści zdradzili jej, że miałaby większe szanse na urodzenie zdrowego dziecka, gdyby jej partner był od niej dużo młodszy. Kobieta wpadła na pomysł, że urodzi dziecko swojemu synowi, który z racji, że jest gejem, nie może założyć normalnej rodziny z kobietą.

Zgodził się

Marcelo zawsze chciał mieć dzieci, więc chętnie przystał na propozycję swojej mamy. Para udała się do kliniki in vitro, jednak dopiero trzeci zabieg przyniósł im upragniony efekt i kobieta zaszła w ciążę. Na dodatek – bliźniaczą!

syna
Facebook

Urodziła bliźniaki

Brazylijka urodziła zdrowe i śliczne bliźniaki, które wychowuje wraz ze swoim synem. Mimo wielkiego oburzenia ze strony internautów i osób z bliskiego otoczenia pary, Valdira i Marcelo w ogóle nie przejmują się negatywnymi komentarzami i są szczęśliwi, że mają RAZEM DZIECI…

Czytaj też: Paula Tumala jest w ciąży! BĘDZIE MIAŁA…

syna
Facebook

Źródło: Lelum.pl

Zdjęcia: Facebook, Pixabay

 

Komentarze

Komentarze