Urodziła przedwcześnie i nie była ubezpieczona! Para musi zapłacić 100 tysięcy za poród w Dubaju!

Kolosalna kwota została przedstawiona pewnej parze, którzy przebywali w Dubaju. Wszystko dlatego, że poród odbył się przedwcześnie.

trakcie pobytu w Dubaju kobieta zaczęła przedwcześnie rodzić  i trafiła do szpitala. Tam przeprowadzono u niej cesarskie cięcie. Kiedy poród dobiegł końca, młodej parze oznajmiono, że nie będą mogli zabrać córki ze szpitala, dopóki nie uregulują rachunku.

 

Wszystko dlatego, że młode małżeństwo nie było ubezpieczone, a suma na jaką wyceniono poród sięga blisko 100 tysięcy funtów. 26-letni Azhar Saleem  ora jego partnerka 23-letnia Syeda Khola Adnan na co dzień mieszkają w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Ślub wzięli w Dubaju.

 

Kobieta przebywała na wizie w Zjednoczonym Królestwie,  a w marcu wróciła do domu do Dubaju, aby złożyć wniosek o wizę małżeńską, by mogła mieszkać i rodzić w Anglii.

 

Wiza została odrzucona ze względu na nieprawidłowe informacje zawarte we wniosku. Para odwołała się od tej decyzji. Mieli nadzieję, że zostanie ona uchylona do października, na kiedy planowany był termin porodu. Dziecko przyszło jednak na świat wcześniej.

 

ZOBACZ TEŻ:Uwaga na ten lek! Znane TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE wycofane z obrotu!

 

Rachunek za leczenie jakim została obciążona para może wzrosnąć nawet do 200 tysięcy funtów w razie kontynuowania leczenia dziecka. Niemowlak przyszedł na świat ważąc zaledwie 500gram i na razie przebywa w szpitalu Dubaju.

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze

Komentarze