Uważaj, co KUPUJESZ DZIECKU! Niebezpieczna zabawka prawie zabiła 4-LATKA!

4-letni synek rodziców pochodzących z Milwaukee w Stanach Zjednoczonych, spędził tegoroczne święta Bożego Narodzenia na oddziale intensywnej terapii po tym, jak połknął 13 części magnetycznej zabawki!

4-letni Beck White zaczął wymiotować w dzień Bożego Narodzenia. Jego mama szybko zorientowała się, że z dzieckiem dzieje się coś niedobrego, jednak nie miała świadomości, że za złym stanem zdrowia dziecka stoją połknięte części zabawki.

„Zaczął wymiotować na bardzo ciemny kolor. Od tamtej chwili wiedziałam, że coś jest nie tak” – relacjonowała dziennikarzom Jennifer White.

Dziecko zostało natychmiast przewiezione do szpitala w Appleton. Lekarze przy użyciu rentgena zdiagnozowali Becka. Niedługo później leżał już na sali operacyjnej. Personel medyczny zmuszony był usunąć część jego okrężnicy i jelit.

„Magnesy próbowały połączyć się w jego przewodzie pokarmowym. W ten sposób podziurawiły mu jelita. Lekarze musieli to naprawić”- mówiła przerażona matka 4-letniego Becka White’a.

UWAGA! Ta historia powinna stać się przestrogą dla wszystkich rodziców! Dbajcie o zdrowie swoich pociech i wystrzegajcie się kupowania zabawek, które składają się z małych, łatwych do połknięcia elementów!

Zobacz też: Dodatek do CZYNSZU i DARMOWA WYPRAWKA. W TYM KRAJU warto rodzić DZIECI!

Źródło: www.tmj4.com

Źródło zdjęcia: www.tmj4.com

Komentarze

Komentarze