Viola Kołakowska OBRAŻA Szumowskiego! „Pan PRZESTANIE PIĆ i się…” (MOCNE!)

Aktorka i modelka Viola Kołakowska bardzo ostro skrytykowała działania polskiego rządu w dobie pandemii koronawirusa. Gwiazda w bardzo ostrych słowach odniosła się szczególnie do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Co mu zarzuca?

Zbulwersowana celebrytka

Viola Kołakowska od samego początku była przeciwna wprowadzaniu licznych obostrzeń w naszym kraju. Tak samo jest i teraz. Partnerka aktora Tomasza Karolaka nie tylko nawołuje do tego, żeby nie nosić maseczek, ale też twierdzi, że pandemii tak naprawdę nie ma, a ludzi zabija przede wszystkim „stres przed wyimaginowanym niebezpieczeństwem”.

Co mu zarzuca?

Teraz celebrytka w bardzo ostrych słowach odniosła się do ministra Szumowskiego, któremu zarzuca UZALEŻNIENIE OD ALKOHOLU a nawet twierdzi, że polityk potrzebuje pomocy psychiatrycznej!

Czytaj też: Kiedy pójdziemy do fryzjera i kosmetyczki? ZNAMY DATĘ!

Kołakowska
IG

Panie ministrze, pan przestanie pić. Pan zadba o zdrowie psychiczne i się od nas odczepi” – apeluje na Instagramie Kołakowska.

„Jeżeli pan myśli, że my jesteśmy idiotami i pan nas może dalej straszyć jakimiś pierdołami, że jeżeli testy będą nadal wskazywać wzrost, to pan z powrotem wprowadzi jakieś obostrzenia, to pan jest śmieszny” – mówi.

Po pierwsze, wszyscy wiemy, czym są te testy. Po drugie, pan myśli, że my naprawdę pozwolimy na to, że będzie pan jakieś obostrzenia wprowadzał? Czy pan uważa, że my nie mamy rozumu? My doskonale wiemy o tym, że nie ma żadnej pandemii! Pokazują nam to prawdziwe liczby, nie wasze zmanipulowane. Nie chcemy tego, nie chcemy was, chcemy, żebyście oddali nam nasze życie! Ono należy do nas, nie do was!”.

Zajmijcie się swoim zdrowiem psychicznym i odwalcie się od nas! Pan sobie może szczyty zachorowań kreować, ale w swoim ogródku, a nie w naszym życiu i naszym państwie. Nie chcemy waszej kłamliwej polityki, nie chcemy uczestniczyć w waszej grze. Jesteście śmieszni!” – mówi wściekła Kołakowska.

Przegięła?

Czytaj też: FATALNE wieści! Wykryto nową, ZMUTOWANĄ formę koronawirusa! Co to oznacza?

Źródło: Radiozet.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze