Dziecko i Figura

Aktywność fizyczna

W 4 lata URODZIŁA CZWÓRKĘ dzieci! Na widok jej ciała ROBI SIĘ GORĄCO

hilaria baldwin, ciało po ciąży, urodziła 4 dzieci, alec baldwin

Urodziła czwórkę dzieci w zaledwie 4 lata. Może poszczycić się bardzo atrakcyjną figurą. O kim mowa? O Hilarii Baldwin, żonie znanego aktorka Aleca Baldwina.

Kobieta jest instruktorką jogi, nie jest związana ze światem aktorskim. W ciągu zaledwie 4 lat urodziła aktorowi 4 dzieci. To trzech chłopców i jedna dziewczynka.

Najmłodsze dziecko tej pary urodziło się kilka miesięcy temu. Patrząc na Hilarię, trudno uwierzyć, że kobieta urodziła je tak niedawno i że przeżyła 4 ciąże. Jej sylwetka jest godna pozazdroszczenia. Kobieta jest bardzo zgrabna i szczupła.

Sekretem figury matki 4 dzieci jest regularna aktywność fizyczna. Ćwiczyła ona w ciąży i po niej. Treningi to jej pasja, która na dodatek dodaje energii i pozwala zadbać nie tylko o sylwetkę, ale i o zdrowie. Przekonuje, że wystarczy kilka, kilkanaście minut dziennie.

Co ćwiczy po ciąży? Hilaria dużo spaceruje z dziećmi. Ponadto twierdzi, że nie trzeba chodzić na siłownię. Można codzienne czynności potraktować jako ćwiczenie, np. wyjmowanie dziecka z wózka czy fotelika celem nakarmienia to także forma wysiłku.

Hilaria Baldwin poleca też ćwiczenia mięśni Kegla. To dzięki nim urodziła dzieci sprawnie, a seks nadal sprawia jej przyjemność.

Kobieta ćwiczy nie tylko dla siebie. Robi to z myślą o dzieciach.

“Jeśli nie jesteś w stanie zaopiekować się sobą, nie będziesz w stanie zaopiekować się nikim innym – przekonuje.

hilaria baldwin, ciało po ciąży, urodziła 4 dzieci, alec baldwin

Zobacz też: URODZIŁA 3 DZIECI w rok! Pokazała PIERSI, POŚLADKI i BRZUCH w nagiej sesji

Źródło: Instagram, WP
Źródło zdjęć: Instagram
  
Wyżej