Dziecko i Figura

Ciąża

Przestali NABIJAĆ fanów W BUTELKĘ! Pokazała OGROMNY CIĄŻOWY BRZUCH

marina, wojciech szczęsny

O ciąży Mariny Łuczenko-Szczęsnej mówi się o kilku miesięcy. Piosenkarka i jej mąż, Wojciech Szczęsny, nie udzielali komentarza na ten temat. Dopiero teraz postanowili potwierdzić doniesienia mediów.

Na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram Marina opublikowała zdjęcie z mężem, na którym zaprezentowała pokaźnych rozmiarów brzuszek.

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi, aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej że już nie da się tego ukryć…. Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny. Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie – napisała pod fotografią, na której ona i on obejmują brzuch.

Wedle nieoficjalnych informacji, które podają krajowe media dziecko Mariny i Szczęsnego przyjdzie na świat za kilka tygodni. Poród ma się odbyć w Polsce, w prywatnej klinice popularnej wśród gwiazd.

marina, wojciech szczęsny

Widać, że wokalistka lada moment urodzi?

marina, wojciech szczęsny

Zobacz też: Wokalistka KŁAMIE! Tylko UDAJE, że nie jest w ciąży. Mamy DOWODY

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram
  
Wyżej