W tym wieku KOBIETY STAJĄ SIĘ PODOBNE DO SWOICH MATEK! Zobacz, dlaczego

Zauważyliście, że kobiety z wiekiem coraz bardziej zaczynają przypominać swoje matki? W którym momencie zachodzą najbardziej widoczne zmiany i czym są spowodowane? Szczegóły poniżej. 

Popularny w Wielkiej Brytanii chirurg Julian De Silva przeprowadził rozmowy z 2 tys. kobiet i mężczyzn, w ramach badań nad podobieństwem między rodzicami a ich dorosłymi dziećmi. Wyniki jego badań były zaskakujące!

Okazuje się, że największe zmiany zachodzą u kobiet, które ukończyły 33 lata. 

Czym spowodowane są te zmiany?

Okazuje się, że największe zmiany w życiu kobiet zachodzą kilka lat po urodzeniu pierwszego dziecka. W przypadku mężczyzn, te zmiany zachodzą kilka lat później.

Zostanie rodzicem jest głównym czynnikiem wyzwalającym te zmiany, ale nasz styl życia jest również ważny – przyznaje specjalista dr De Silva.

Ankietowane kobiety dostrzegły, że zmienił się ich sposób patrzenia na świat, a także sposób mówienia. Przyznają, że ich zachowanie przypomina zachowanie własnych matek. Okazało się, że zaczęły mieć podobne zainteresowania.W przypadku mężczyzn, z biegiem czasu zmieniają się upodobania muzyczne oraz preferencje polityczne – stają się zbliżone do upodobań ojców.

Źródło: o2

Zobacz też: UWAŻAJ! Niedobór tego pierwiastka MOŻE SKUTKOWAĆ RAKIEM ŻOŁĄDKA!

Zdjęcie: pexels

Komentarze

Komentarze