Ważny APEL matki nieżyjącego Kacpra! „PRZESTAŃCIE…!”

W sobotę w rzece Kwisa w Nowogrodźcu znaleziono ciało poszukiwanego 3,5-letniego chłopca. Na miejsce przyjechała m.in. matka Kacperka, która zaapelowała do wszystkich, by…

Znaleziono ciało

Po prawie 2 tygodniach poszukiwań, w sobotę przed południem znaleziono ciało zaginionego 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca. Maluch zaginął 27 kwietnia, przebywając pod opieką swojego ojca Rafała B. na działce w okolicy Nowogrodźca koło Bolesławca.

Podczas trwającej kilkanaście dni akcji poszukiwawczej, policja przeczesała łącznie 500 hektarów. Zaangażowany w sprawę detektyw Krzysztof Rutkowski od samego początku twierdził, że chłopiec najprawdopodobniej wpadł do rzeki. Takiego samego zdania był jasnowidz Krzysztof Jackowski.

„Zgodnie z naszymi założeniami i naszą hipotezą, że dziecko jest w wodzie, przewidując, że po około dwóch tygodniach ciało dziecka zostanie odnalezione, też tak się stało” – poinformował detektyw.

„Ciało dziecka zostało odnalezione w okolicach mostu kolejowego w Nowogrodźcu” – napisał.

Czytaj też: Z OSTATNIEJ CHWILI! W rzece Kwisa znaleziono CIAŁO DZIECKA!

POLICJA POTWIERDZA

Informacje o odnalezieniu zwłok dziecka potwierdziła też policja.

Apel matki

Przybyła na miejsce zdarzenia matka chłopca, zaapelowała przed kamerami o to, żeby nie oskarżać o śmierć jej dziecka, ojca chłopca.

„Ojciec w trakcie przesłuchania wyjaśniał, że stracił dziecko z oczu. Gdy nie mógł go odnaleźć, zawiadomił policję. Był pod wpływem alkoholu, badanie potwierdziło zawartość 0,7 promila. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa przeciwko mieniu” – powiedziała oficer prasowa bolesławieckiej policji Anna Kublik-Rościszewska.

Mimo to, matka Kacpra prosi, by nie obwiniać jej męża o tę tragedię. Kobieta zaapelowała, by dać mężczyźnie spokój i przestać go oczerniać.

Jak sama przyznała, otrzymała już od policji niezbędną pomoc psychologiczną.

„Zaraz po zaginięciu Kacperka, we wtorek rano, pojawiła się u mnie pani psycholog – z wrocławskiej policji. Była ze mną przez cały dzień i pomogła mi dzieci jakoś nastawić do tego” – powiedziała.

Czytaj też: Ciężarna poszła popływać. Kiedy wyszła z morza plażowicze przeżyli SZOK…

Źródło: Polsat News

Zdjęcia: Instagram, YouTube

Komentarze

Komentarze