Weronika Marczuk URODZIŁA! Znamy płeć i imię dziecka!

Weronika Marczuk została właśnie po raz pierwszy mamą! 48-letnia aktorka urodziła zdrową córeczkę. Jakie imię otrzymała dziewczynka? Czy poród odbył się bez komplikacji?

Późna ciąża

Weronika Marczuk bardzo późno zaszła w swoją pierwszą ciążę, bo dopiero w wieku 48 lat. Aktorka i prawniczka właśnie urodziła dziecko! Na świat przyszła dziewczynka, która otrzymała imię – Anna. Jak się teraz czuje gwiazda? Czy wszystko odbyło się bez komplikacji?

urodziła
Instagram

Mimo iż Marczuk urodziła swoje pierwsze dziecko 17 stycznia, dopiero teraz pochwaliła się tą radosną nowiną na swoim Instagramie, na którego wstawiła kilka zdjęć z dzieckiem oraz obszerny post, w którym napisała, że…

„Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia »przed« były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, córeczko” – napisała, zamieszczając zdjęcia ze swoją córką Anną.

urodziła
Instagram

Aktorka nie zapomniała też podziękować zespołowi z Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, którzy przyjmował jej poród. Mimo iż z jej słów wynika, że nie należał on do najłatwiejszych, wszystko na szczęście skończyło się dobrze.

„Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków” – powiedziała.

Mimo iż Weronika wstawiła już do sieci zdjęcia dziecka, nie zdecydowała się pokazać jego twarzy, ale zapewne jest to tylko kwestia czasu.

Świeżo upieczonej mamie składamy najszczersze gratulacje!

Czytaj też: Straszna tragedia! Weronika Marczuk nie…

urodziła
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze