Straszna tragedia! Weronika Marczuk nie…

Weronika Marczuk bardzo to przeżyła. Ciężarna aktorka nie potrafiła ukryć łez na wieść o…

Tragedia na Ukrainie

Kilka dni temu doszło do strasznej tragedii z udziałem ukraińskiego samolotu. W minioną środę maszyna rozbiła się na lotnisku w Teheranie. Śmierć poniosło 176 osób, w tym 63 obywateli Kanady, a także Iranu oraz innych krajów.

Łączność z Boeingiem 737 została utracona tuż po starcie. Zaledwie dwa dni wcześniej maszyna przeszła przegląd techniczny, który wykazał, że Boeing był w dobrym stanie. Nic więc nie wskazuje, żeby do tragedii doszło z powodu usterki samolotu. Niestety, wygląda na to, że samolot mógł…

Czytaj też: Cezary Pazura WYZNAŁ brutalną prawdę! Jego…

Poruszona Weronika

Tragedia bardzo poruszyła Weronikę Marczuk, która jest rodowitą Ukrainką. Była żona Cezarego Pazury opublikowała w sieci zdjęcie zapalonej świecy na czarnym tle.

„Tragedia. I choć nic już nie wskrzesi ofiary – możliwa przyczyna przeraża… Wszystkim rodzinom ofiar, członków ekiparzu Ukraińskich Linii MAU ogromne wyrazy współczucia” – napisała (pis. oryg.).

Przyczyna katastrofy… przeraża

Niestety, informacje z wielu źródeł wskazują, że samolot został zestrzelony przez irański pocisk ziemia-powietrze. Wciąż jednak nie wiemy, czy był to wypadek, czy celowe działanie.

„Mamy doniesienia wywiadowcze z wielu źródeł, od naszych sojuszników, ale także od naszego własnego wywiadu, które wskazują, że samolot (ukraińskich linii lotniczych – red.) został zestrzelony przez irańską rakietę ziemia-powietrze” – poinformował na konferencji prasowej premier Kanady Justin Trudeau.

Dodał, „to równie dobrze mogło być nieumyślne”.

„Kanadyjczycy mają pytania i zasługują na odpowiedzi” – stwierdził.

Weronika mieszka od kilku lat na Ukrainie, więc losy jej rodaków są dla niej bardzo ważne. Miejmy nadzieję, że aktorka nie będzie już więcej miała powodów do stresu, tym bardziej, że jest obecnie w ciąży.

Chłopiec czy dziewczynka?

Wiadomo już, że Weronika urodzi córeczkę, która otrzyma na imię Anna.

Czytaj też: RÓŻANIEC za Zenka Martyniuka! Fani ze łzami w oczach…

Tragedia 🙏 i choć nic już nie wskrzesi ofiary – możliwa przyczyna przeraża..Wszystkim rodzinom ofiar, członków ekiparzu Ukraińskich Linii MAU ogromne wyrazy współczucia 💔

Gepostet von Weronika Marczuk am Mittwoch, 8. Januar 2020

Źródło: Tvn24.pl, Facebook

Zdjęcia: Facebook, Instagram

Komentarze

Komentarze