Cezary Pazura WYZNAŁ brutalną prawdę! Jego…

Cezary Pazura przez 12 lat był mężem znanej aktorki Weroniki Marczuk. Gwiazdor nigdy jednak nie zdradził, dlaczego właściwie doszło do rozstania. Właśnie poznaliśmy brutalną prawdę. Okazuje się, że…

Tyle wspólnych lat…

Gwiazdorska para spędziła razem 12 lat. Niestety, pewnego dnia aktor podjął decyzję o rozstaniu. Przez wiele lat nie było wiadomo, dlaczego właściwie zdecydował się na ten krok. Czarek po raz pierwszy opowiedział o kulisach swojego rozstania z Weroniką w wywiadzie dla Łukasza Jakóbiaka. Zdradził mu, że…

„Jeżeli jesteś 12 lat z kimś i się z nim rozstajesz, to znaczy, że się nie znaliście jednak, na tym to polega. Akurat coś wygasa, coś się zmienia i nagle z bliskiego człowieka robi się dla ciebie ktoś obcy” – powiedział w wywiadzie udzielonym Łukaszowi Jakóbiakowi w jego autorskim talk-show.

Czytaj też: Ujawniono tajemnicę! Księżna Kate tak naprawdę…

prawdę
Instagram

Czy to mogła być zdrada?

Mimo iż Pazura nie użył podczas wywiadu konkretnego słowa „zdrada”, wszystko wskazuje na to, że jednak do niej doszło. Aktor zdradził w swojej książce, że kiedy był mężem Weroniki, ta…

„Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny” – napisał aktor w swojej książce zatytułowanej „Byłbym zapomniał”.

Dotychczasowe żony Czarka

Aktor był w swoim życiu aż trzykrotnie żonaty. Z pierwszą żoną – Żanetą – ożenił się 1 kwietnia 1989. Mają córkę Anastazję (ur. 26 października 1989). W 1994 para rozwiodła się.

Od 1995 do końca 2007 był żonaty z Weroniką Marczuk, jednak para nie doczekała się potomstwa. Na dodatek, w związku pojawiła się zdrada.

1 maja 2009 Pazura wziął ślub z młodszą o 26 lat Edytą Zając, z którą ma dwie córki, Amelię (ur. 25 czerwca 2009) i Ritę (ur. 1 czerwca 2018), oraz syna Antoniego Józefa (ur. 23 lipca 2012). Jego związek z Edytą to modelowy przykład zgodnego i szczęśliwego małżeństwa.

Do trzech razy sztuka?

Czytaj też: Długo TO UKRYWALI! Ciąża księżnej to tak naprawdę…

prawdę
IG
prawdę
Instagram
prawdę
Instagram

Źródło: Lelum.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze