Weronika Rosati podjęła decyzję! Chodzi o jej córkę!

39-letnia Weronika Rosati jest mamą Elizabeth Valentiny (ur. 11 grudnia 2017). Dziewczynka urodziła się ze związku z Robertem Śmigielskim, z którym aktorka rozstała się w 2018 roku. Niedługo później Rosati ujawniła, że jej partner stosował przemoc.

Po rozpadzie związku ze Śmigielskim i długiej, sądowej batalii, opiekę nad Elizabeth przyznano właśnie Weronice. Aktorka bardzo często podkreśla też, jak ważna jest dla niej córeczka, zamieszcza sporo zdjęć z dzieckiem (choć nie pokazuje jej twarzy.

Teraz Weronika Rosati podjęła ważną decyzję dotyczącą córki!

 

https://www.instagram.com/weronikarosati/

 

Rosati jest aktorką, która występuje zarówno w polskich, jak i w amerykańskich produkcjach. Z tego też względu swoje życie dzieli między Polskę, a Stany Zjednoczone. Tymczasem mała Elizabeth w grudniu br. kończy 6 lat i nadszedł moment na wybór szkoły dla dziewczynki.

 

Roksana Węgiel buszuje w śliwkach. Fanów zszokowało jej UBRANIE!

 

Weronika podjęła decyzję, że jej córka uczyć się będzie w szkole w Los Angeles. W Stanach Zjednoczonych rok szkolny zaczyna się wcześniej niż w Polsce:

 

Mówi, że jestem jej ulubionym superbohaterem, jest fanką @taylorswift, jej ulubionym aktorem jest @schwarzenegger, rysuje jak Picasso, całym sercem kocha zwierzęta i teraz jest w przedszkolu🤍 Szczęśliwego pierwszego dnia w szkole dla wszystkich dzieciaków! #Elizabethsmommy #pierwszy dzień w szkole

– napisała Weronika.

 

Najprawdopodobniej więc Elizabeth rozpoczyna naukę w amerykańskiej „zerówce”.

 

Jej córki rozpoczęły szkołę w USA. Agata Rubik zaliczyła modową wpadkę?!

 

https://www.instagram.com/weronikarosati/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Komentarze

Komentarze