Wielkie wzruszenie fanów Idy Nowakowskiej! Diakon ujawnił TO nagranie!

Ida Nowakowska to tancerka i prezenterka telewizyjna, Kilka dni temu poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Jednak dosłownie kilka dni wcześniej w sieci pojawiło się nagranie z udziałem Idy Nowakowskiej. Opublikował je diakon Arkadiusz Ronowicz z Gostynina. Co ciekawe, jest to wyznanie wiary!

 

O ile w naszych czasach można śmiało mówić, że jest się za aborcją, o tyle głosy przeciwne wywołują agresję. Podobnie jest z wiarą. Ateista nie ma żadnych problemów. Jednak osoba wierząca często staje się obiektem drwin.

Jak widać, Ida Nowakowska nie obawia się takich reakcji i śmiało opowiedziała o swojej wierze. Jak mówi sympatyczna prezenterka, wszystko jest po coś i ma nas czegoś nauczyć. Ona sama oddała swoje życie Bogu:

 

Miałam wiele sytuacji, gdzie problem były, wydawałoby się bez wyjścia, nie było żadnej takiej człowieczej nadziei w tym wszystkim, a potem pan Bóg mi pokazywał, że tak miało być. Że wszystko jest po coś, że on ma plan i że trzeba mu po prostu zawierzyć swoje życie.
Nie jest to łatwe wbrew pozorom.
Postanowiłam sobie już jakiś czas temu, że w stu procentach zawierzę swoje życie Panu Bogu.

 

Ida z mężem – https://www.instagram.com/idavictoria/

 

>>>To dlatego Ewa Chodakowska nie ma dzieci. Oficjalny komentarz trenerki!

 

Wyznanie Idy Nowakowskiej na szczęście spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem. Fani prezenterki nie kryli wzruszenia:

 

Dziękuję bardzo za Pani świadectwo. Niesamowite jest słyszeć takie słowa z ust osoby medialnej. Poruszające, wzruszające, budujące, przede wszystkim dla mnie i zapewne wielu innych zwykłych ludzi, nie związanych z show-biznesem. Wszystkiego dobrego. Opieki Bożej na każdy dzień dla Pani i pani bliskich.

 

Piekne swiadectwo! W Twoich oczach odbija sie piekno duszu.
Zycze Ci milosci i opatrznosci Naszego Pana. Pozdrawiam cieplutko 🥰

 

Pięknie ze dzis wsrod takiego zgiełku mozna posłuchać tak młodej kobiety która tak pięknie wyznaje swoją wiarę cudnie Niech Pan Bog blogoslawi i strzeze

 

Nagranie poniżej.

 

>>>Zarzuty pod informacją od Jurka Owsiaka! „Naprawdę nie widzicie dysonansu?”!

 

Komentarze

Komentarze