Witold Paszt znika w oczach. Artysta ciężko przeszedł zakażenie koronawirusem!

Witold Paszt należy do jednych z najbardziej lubianych polskich artystów. Ostatnio muzyk walczy o powrót do zdrowia i formy. Paszt stracił wiele kilogramów. Wszystko przez koronawirusa, którego ciężko przechorował.

Skutki covid-19

Ostatnio widzowie mogą oglądać Witolda Paszta w programie The Voice Senior. Artysta jest jednym z jurorów w lubianym programie. Wiele osób zaczęło martwić się o muzyka bo dokładnie widać, że Witold Paszt w ostatnim czasie dużo stracił na wadze, zmizerniał i nie przypomina dawnego siebie. To wzbudza niepokój wiernych fanów. Kilka miesięcy temu artysta przeszedł zakażenie koronawirusem. Jego stan był poważny, teraz powoli wraca do zdrowie, ale jak sam mówi wciąż odczuwa skutki choroby.

Mobilizuje wnuczka

Witold Paszt przyznaje, że do walki o swoje zdrowie mobilizuje go niespełna roczna wnuczka. Artysta bardzo ją kocha. Paszt ujawnia też, że powrót do programu, w którym ocenia seniorów kosztował go wiele wysiłku. Jednak nie poddaje się i planuje pracę nad nowym projektem.

Z poczuciem humoru

Artysta nawiązał ostatnio do swojej formy i utraty wielu kilogramów. W mediach społecznościowych zamieścił stare zdjęcia, gdzie miał więcej kilogramów. Swój okazały brzuch potraktował jako stoli pod kieliszek z winem. Żartobliwe zdjęcie podpisał w ten sposób:

Gdy wyznałem, że przechorowałem COVID media trąbiły, że bardzo schudłem. To fakt. Ale to chyba lepiej dla zdrowia mieć mniej sadełka? Są tez minusy utraty brzuszka.”

Witold Paszt dodał, że na brzuchu znajdzie się też miejsce na kawkę, na kanapkę czy nawet na kota.

źródło: se.pl

zdjęcie: Witold Paszt/Facebook

Komentarze

Komentarze