Władze przedszkola ZWOLNIŁY wytatuowanego nauczyciela! „Dzieci miały przez niego KOSZMARY”!

Sylvain Helaine mieszka we Francji i jest wielkim miłośnikiem tatuaży i modyfikacji ciała. Jak się okazuje, mężczyzna jest też, a raczej był, wychowawcą w przedszkolu. Władze placówki, w której pracował, zwolniły go jednak z pracy, po tym, jak poddał się kolejnej przerażającej modyfikacji swojego ciała – rozszczepił sobie język.

Lubi kolczyki i tatuaże

35-letni nauczyciel przedszkolny Sylvain Helaine siedem lat temu poddał się pierwszej modyfikacji ciała. Francuz uczył wówczas w prywatnym przedszkolu w Londynie. Obecnie Sylvain ma rozszczepiony język, a całe jego ciało, w tym twarz, język i białka oczu, pokrywają tatuaże.

Został zwolniony z pracy

Po powrocie do Francji, Sylvain pracował w przedszkolu w mieście Palaiseau. Trwało to do momentu, gdy przełożeni otrzymali skargę od rodziców pewnego trzyletniego chłopca, który uczęszczał do przedszkola, ale nie był podopiecznym Helaine’a. Twierdzili, że po spotkaniu z wytatuowanym nauczycielem ich syn miał koszmary.

Czytaj też: Nauczyciel pobił uczennicę na śmierć! Nie uwierzysz za co!

 nauczyciel
IG

Teraz uczy w szkole podstawowej

Kilka miesięcy później Helaine został poinformowany o zakazie pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Obecnie uczy w szkole podstawowej. Francuz twierdzi, że na początku jego niezwykły wygląd szokuje uczniów, ale potem przyzwyczajają się do niego i nie zwracają na to uwagi.

Helaine ma nadzieję, że jego podopieczni będą bardziej tolerancyjni wobec tych, którzy nie są do nich podobni.

„Może kiedy dorosną, będą mieli szersze horyzonty i nie będą tak rasistowscy ani homofobiczni” – powiedział.

Wyobrażacie sobie, że taki nauczyciel uczył Wasze dzieci?

 nauczyciel
IG

Źródło: Reuters

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze