Wojewódzki WYTKNĄŁ fance NADWAGĘ! “Aleś jej DOWALIŁ o tej diecie!”

Kuba Wojewódzki nie boi się wyrażać swoich poglądów. Robi to w swoim show telewizyjnym, jak również w mediach społecznościowych. Pod ostatnim zdjęciem na Instagramie wytknął fance nadprogramowe kilogramy.

Pod zdjęciem, na którym pozuje z kremem do twarzy, rozgorzała dyskusja. Fanka zauważyła, że prezenter musi mało zarabiać, skoro reklamuje produkty dla nastolatków.

Oj, bida w tym TVN. Król jak jakaś nastoletnia vlogerka na insta kremiki poleca – napisała.

Komentarz internautki nie uszedł uwadze Kuby Wojewódzkiego.

Mogę też polecić dobrą dietę, bo w tej materii widzę, że też bida – odpowiedział prezenter, czym oburzył swoich obserwatorów.

Akurat Ty powinieneś być tolerancyjny
Dieta, jak wyglądać na 50 lat? Czy, jak skutecznie zapuścić brzuch? Nie dziękuję. Widzę, że dystans i klasa mnie więcej na tym samym poziomie. Ale to przecież kasa ma się zgadzać. Aha, jak się człowiek denerwuje za bardzo, to wtedy kremik słabiej działa, także chyba nie warto
“Ale jesteś wredny
Chyba zapomniałeś, gdzie jest granica między chamstwem a ironią. Starość czy sodówka do głowy uderzyła? Ostatnio włączyłem twój program którego nie oglądam od dawna bo poziom żenujących żartów od erotomana gawędziarza przekroczył poziom które mogę znieść. Smutne było to że jest gorzej niż pamiętałem”
“Kuba,
aleś jej dowalił o tej diecie, dobra robota

kuba wojewódzki

Co sądzicie o zachowaniu Wojewódzkiego? Przekroczył granicę?

Zobacz też: NIE KUPUJ takiego jogurtu. Spożywany regularnie ZWIĘKSZA ryzyko NADWAGI

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze