Wojewódzki zakłada nowy biznes z Palikotem! Nie uwierzysz, co będą produkować!

Kuba Wojewódzki jest jednym z najlepiej zarabiających celebrytów w Polsce. Słynny dziennikarz nie osiada jednak na laurach i już snuje plany na temat nowego biznesu. Kuba postanowił nawiązać współpracę z Januszem Palikotem. Panowie będą produkować…

Wspólny biznes

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot zakładają razem biznes. Panowie założyli spółkę o nazwie „Przyjazne państwo”, w ramach której będą produkować napoje alkoholowe i bezalkoholowe z dodatkiem CBD.

Kuba i Janusz zorganizowali w środę konferencję, podczas której opowiedzieli na temat swojego biznesu, który będzie się skupiać wokół konopii.

„Założyliśmy spółkę akcyjną o nazwie ‚Przyjazne państwo’. Spółka będzie zajmowała się produkcją napojów alkoholowych i bezalkoholowych z dodatkiem CBD” – ujawnił Janusz Palikot na środowej konferencji.

Czytaj też: Kuba Wojewódzki wrzucił zdjęcie z NAGĄ KOBIETĄ! „To jest tak słabe, że aż żałosne”

biznes
IG

Piwo o zapachu marihuany

Były polityk dodał, że już wkrótce na sprzedaż trafi ich pierwszy napój – piwo produkowane przy użyciu chmieli amerykańskich, których aromat bardzo przypomina marihuanę. Produkt trafi na rynek już za miesiąc. Ceny alkoholu będą się wahać od 9-20 zł.

Warto dodać, że to nie pierwszy biznes Wojewódzkiego i Palikota. Kuba jest już właścicielem dwóch restauracji – w Warszawie i Wrocławiu, a Janusz Palikot od kilku lat działa w branży alkoholowej.

Trzymacie za nich kciuki?

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze