WOW! Niewiarygodne triki, aby każda z nas mogła wyglądać jak supermodelka!

Wiem, o czym pomyślałaś: „To mnie nie dotyczy, nie chcę być supermodelką”. A jednak, badania pokazują, że wszystkie chcemy nimi trochę być, ale rzadko kiedy tak się czujemy.  Nie zapominajmy, że modelki muszą  znosić godziny profesjonalnych sesji makijażu, które zaczynają się o 4 rano i godziny zabiegów fryzjerskich, farbowania i stylizacji, a po tym wszystkim, są umieszczane pod najdoskonalszym oświetleniem, a ich zdjęcia zostają doskonale ustawione. Nie trzeba dodawać, że branża to coś więcej niż tylko dym i lustra: to wszystko Photoshop i wysokiej jakości makijaż. Wiemy, ze Ty nie masz na to czasu i chęci (co najważniejsze!). Przeczytaj te wskazówki i bądź sobą w wersji „supermodel” !

#Na pewno wiesz, że wszystko zależy od objętości, zdrowia i blasku Twoich włosów. Zdrowe włosy to długa droga, więc jeśli masz naprawdę ciemny odcień, trzymaj się naturalnych kolorów i dodawaj tylko drobne rozjaśnienia, aby zachować ich jakość. Objętość można łatwo uzyskać, robiąc loki odwrócone od twarzy. Miękkie skręty i fale jak  na plaży są Twoim najlepszym przyjacielem.

#Modelki z naturalnym blaskiem wyglądają, jakby były zesłane prosto z nieba. Ich policzki są wystarczająco błyszczące, aby wyglądały zdrowo, ale stonowane, by wyglądały naturalnie. Więc przygotuj skórę niesamowitym lekkim kremem nawilżającym, dodaj róż w najwyższych punktach policzków i delikatnie konturuj, aby dodać trochę wyrazu na policzkach.

#Pływanie, chodzenie, podnoszenie ciężarów, jazda na rowerze lub wędrówki to niesamowite sposoby, aby poczuć się świetnie i wyglądać jak najlepiej. Skóra ulega detoksyfikacji podczas ćwiczeń, więc ta naturalna aura, którą otrzymasz po treningu, wystarczy, aby wyglądać jak supermodelka. Zdrowe jest sexy!

#Większość modelek nie nakłada kilogramów makijażu artystycznego. Ich urok opiera się na łagodnym naturalnym, neutralnym wyglądzie, który poprawia ich wygląd. Jeśli chodzi o makijaż, możesz zrobić wszystko, co najlepiej pasuje do Twojej twarzy, ale jeśli chcesz skopiować tajne triki modelek „Victoria’s Angels”, wtedy podkreśl skórę i włosy, nałóż miękki eyeliner z neutralnymi różowymi wargami, aby dopełnić całość.

#Nawet jeśli możesz ulec pokusie, by założyć najbardziej obcisłe stroje, pamiętaj, że modelki często wyglądają elegancko, skromnie i modnie poza wybiegiem. Obcisłe, ciemne  dżinsy, frędzle, luźne swetry i t-shirty, które podkreślają talię, to najlepszy sposób, aby wyglądać stylowo i oszałamiająco.

DB

Źródło: inamommysworld.com

Foto: irishnews.com

Komentarze

Komentarze