Wrzuciła ZDJĘCIE z brzuszkiem i FILM z testem ciążowym. Pierwszy raz zostanie MAMĄ

Nie tylko Odeta Moro spodziewa się dziecka. Inną uczestniczką programu Agent – Gwiazdy, która w tym roku urodzi, jest Anna Skura. Radosną nowiną kobieta podzieliła się w fanami na Instagramie.

Skura opublikowała zdjęcie w bikini, na którym zaprezentowała brzuszek.

Każda piekna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana.Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. I taaaaak. Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Z boho dziewczyny do boho mamy. Możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i… mamusią. Jeśli tylko chcesz! Trzymajcie kciuki za nas – napisała.

Oprócz fotografii Skura zamieściła film, na którym możemy zobaczyć moment, w którym poinformowała swojego partnera o tym, że jest w ciąży. Pokazała mu wtedy test ciążowy.

Kim jest Anna Skura? To blogerka i podróżniczka. Zdobyła Kilimandżaro. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w programie TVN Agent Gwiazdy.

anna skura, anna skura w ciąży

Gratulujemy!

Zobacz też: Gwiazda AGENTA jest w ciąży! Pokazała POZYTYWNY TEST na Instagramie

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze