Wstydzisz się pokazać na plaży? Koniecznie zobacz TO video!

Lato i wakacje to okres, gdy chętnie spędzamy czas na plaży.

To tutaj się opalamy, niektórzy grillują, a dzieci pluskają się w wodzie i robią babki z piasku. Jednak dla wielu z nas, pokazanie się na plaży to wielki stres.

 

Wstydzimy się rozebrać do kostiumu. Nasze kompleksy to nadprogramowe kilogramy, wystający brzuch i boczki, grube lub krzywe, albo niezgrabne – naszym zdaniem – nogi, za mały, za duży, obwisły biust, zmarszczki, blizny, brzydkie stopy i wiele innych.

Nawet w największym upale nad morzem czy jeziorem zdarza się widzieć osoby częściowo lub całkowicie ubrane. Chodzi oczywiście o zamaskowanie niedoskonałości.

 

Właśnie z tym problemem Polek walczy modelka plus size – Ewa Zakrzewska. Bardzo słusznie zwróciła uwagę, że wiele naszych kompleksów jest wykreowanych przez popularne trenerki  jak Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska.

Zakrzewska pisze:

Wkurzona. „Guru” w swojej branży mówią „Bądź gotowa na plażę” ćwicz ze mną, zamów moje produkty, do lata coraz mniej czasu 🧐 Czyli jeśli nie wyrobisz się do lata to piździec. Amba. Wstyd wyjść nawet na ROD-osie na kocyk.

Żebyśmy się dobrze zrozumiały… Zdrowe odżywianie, treningi TAK! Na życie, na zdrowie, ale nie by znaleźć miłość, nie na plażę, nie, bo wstyd. Wstyd to budować swoją markę na kompleksach kobiet, wstyd pod przykrywką troski o czyjeś zdrowie uprawiać.

 

Ewa Zakrzewska – modelka plus size – https://www.instagram.com/ewokracja/

 

Pulchna modelka nagrała video pod hasłem:

 

Every body is beach body ready [Każde ciało jest gotowe na plażę]

 

Ewa Zakrzewska zwraca uwagę, że wiele osób znów będzie się dusić w domu lub w pełnym ubraniu, zamiast cieszyć się latem i wodą:

 

I znowu tysiące kobiet i mężczyzn nie wyjdzie na plażę przez kompleksy. Niedowaga, nadwaga, ginekomastia, rozstępy, bielactwo, lipodemia, ciąża i inne absurdalne powody do krępowania się i życia w trybie ograniczonym.

 

Modelka plus size zachęca, by uwolnić się od kompleksów. Bo wiele z tych „wad” jest tylko w naszej głowie:

 

A Wy jesteście gotowi na plażę tu i teraz. Będziecie żałować, że pozwalacie rządzić swoim życiem innym- kompleksom. Nie dajcie sobie wmówić, że nie jesteście wystarczająco atrakcyjni na wyjście w kostiumie kąpielowym.

 

Dla zachęty Ewa Zakrzewska nagrała video, na którym pokazuje, jak to się robi. A zatem do dzieła 🙂

 

Polecamy: Tak naprawdę wygląda Małgorzata Rozenek po porodzie. Zobacz!

 

 

foto/video – https://www.instagram.com/ewokracja/

Komentarze

Komentarze