Wszyscy pamiętamy ją z „Ranczo”. Pokazała się w kuszącym stroju. Wielu nie może oderwać wzroku

Anna Iberszer to gwiazda serialu „Ranczo”. Filmowa Francesca zyskała ogromne uwielbienie wśród fanów serialu. Ostatnio aktorka postanowiła podgrzać zainteresowanie wokół swojej osoby i opublikowała…

Kim jest Anna Iberszer?

Anna Iberszer jest aktorką, choreografką, tancerką i reżyserką dźwięku. W 2000 r. ukończyła studia na wydziale reżyserii dźwięku Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, w 2004 r. Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich, a w roku 2008 zdała aktorski egzamin eksternistyczny.

Iberszer występuje w Teatrze Narodowym, Teatrze „Polonia” i Teatrze Syrena. Tańczy flamenco i tango argentyńskie. Największą sławę przyniosła jej jednak rola w serialu „Ranczo”, w którym wcielała się w rolę Franceski.

Czytaj też: Pokochaliśmy ją za Ranczo! Trafiła do WIĘZIENIA!

stroju
Instagram

Opublikowała gorące zdjęcie

Aktorka wstawiła ostatnio do sieci zdjęcie, które rozgrzało do czerwoności jej fanów. Widzimy na nim, jak pozuje w teatrze ubrana w zmysłowy strój do tańca brzucha. Fotka nie umknęła uwadze jej obserwatorów, którzy zaczęli ją wychwalać w komentarzach.

„Świetne kształty!”.

„Genialny biust”.

„Wygląda Pani zjawiskowo!”.

„Boże, jaka figura!”.

„Ależ to było doskonałe! Skradła Pani 2 akt” – pisali fani.

stroju
Instagram

Włoskie korzenie

Być może nie każdy wie, że Anna ma włoskie korzenie. Jej babcią była Angela Gasperini, która urodziła się w Wenecji. To by wyjaśniało oryginalną urodę gwiazdy.

Jak wam się podoba Anna w tym kuszącym stroju?

Czytaj też: GORĄCE zdjęcia uczestniczki Top Model! El Dursi pokazała…

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze