GORĄCE zdjęcia uczestniczki Top Model! El Dursi pokazała…

Mimo iż na castingach do „Top Model” udawała nieśmiałą i wstydziła się pokazać w bikini, teraz nie ma już najmniejszych oporów przed pokazywaniem…

Skromna krawcowa z Bydgoszczy

Klaudia El Dursi była najstarszą z uczestniczek 8. edycji programu „Top Model”. 30-letnia krawcowa zachwyciła jurorów swoim seksownym ciałem i piękną twarzą i po raz pierwszy w historii otrzymała tzw. złoty bilet. Klaudia bardzo szybko zyskała też uznanie wśród internautów, którzy zachwycali się jej egzotyczną urodą i smukłą figurą. Nikt nie mógł się nadziwić, że dziewczyna jest już podwójną mamą!

Wstydziła się pokazać w… bikini

Mimo iż na castingach do show, Klaudia wstydziła się pokazać jurorom w bikini, bardzo szybko okazało się, że nie jest z nimi do końca szczera, ponieważ ma już na swoim koncie wiele nagich sesji, m.in. dla „Playboya”. Krawcowa z Bydgoszczy nadal lubi pokazywać swoje ciało, którym chętnie chwali się w sieci, z dnia na dzień zyskując sobie coraz większą rzeszę fanów.

Czytaj też: Marcelina Zawadzka pokazała SIOSTRĘ! Która to która?

View this post on Instagram

#balimood

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Program się skończył, ale…

Mimo iż program „Top Model” dawno już się skończył, słuch o Klaudii bynajmniej nie zaginął. Wręcz przeciwnie – jej kariera dopiero zaczęła nabierać rozpędu. El Dursi przebywa obecnie na Bali, gdzie bierze udział w nagraniach do programu „Hotel Paradise”, który ma być konkurencją dla polsatowskiego „Love Island”. Poza pracą na planie, modelka zażywa kąpieli w oceanie i relaksuje się w basenie, a wszystko oczywiście relacjonuje na swoim Instagramie.

Pokazała spory kawałek biustu

Na opublikowanych w sieci zdjęciach widzimy, jak El Dursi wynurza się z basenu ubrana w skąpe pomarańczowe bikini. Fani zachwycili się jej kuszącym biustem i smukłym ciałem.

„Baby in orange”.

„Drugie zdjęcie bomba!!!”.

„Nieziemski dekolt! Wyglądasz obłędnie Klaudio!”

„Cudowna kobieta!”.

„Sam sex” – pisali fani Klaudii.

Na was też robi takie wrażenie?

Czytaj też: Edyta Pazura pokazała się NAGO! Zdjęcie opublikował…

pokazała
Instagram
pokazała
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze